03-6831374
בחירת רהיטים למשרד ככלי לשדרוג העסק

בחירת רהיטים למשרד ככלי לשדרוג העסקהמשרד הוא אזור עבודה דינמי שעוברים בו הרבה מאוד אנשים במשך היום. ישיבות, פגישות, לקוחות ועוד. בחירה נכונה של רהיטים למשרד יכולה לשרת לא רק את הנוחות, אלא לשדרג את העסק כולו, שכן ידוע שהרושם הראשוני קובע את יחסו של האדם כלפי העסק, וכלפי כל דבר שהוא נחשף אליו לראשונה.

 

פגישה ראשונה

כאשר נכנס למשרד לראשונה לקוח חדש, או כל אדם אחר, הוא מתרשם, דבר ראשון, ממראה עיניו. איכות הריהוט, צבעו, העיצוב, העמדת הריהוט בחלל, ועוד, ישפיעו באופן תת הכרתי ובלתי מודע על יחסו של האדם לעסק שלכם. עסק שלוקח את עצמו ברצינות משקיע גם בבחירת הרהיטים המשרדיים, בשביל לקבל את אותו יחס רציני גם מהלקוחות והאורחים הנכנסים למשרד.

 

עיצוב רהיטים למשרד

עיצוב רהיטים למשרד אינו עניין פשוט, שכן הם צריכים להיות פונקציונליים ומותאמים לעבודה ולעובדים, אך עליהם להעביר את המסר שאותו בעל העסק מעוניין לשדר ללקוחותיו. רהיטים כהים, לדוגמא, ייתנו רושם יותר רציני ויוקרתי, ולכן כיסאות המנהלים יהיו תמיד כהים. חלל עבודה פתוח ייתן הרגשה של מקום יותר חם וידידותי, שנעים להיות בו, מאשר משרד המחולק לקוביות עבודה קטנות,לעיתים נראה גם דלת הזזה מעץ המפרידה בין חלקי המשרד כמו שהיא חוסכת מקום בכל חלל.

 

לכן, יצרני רהיטים מכובדים מקפידים לעבוד עם מעצבים מקצועיים המתמחים בעיצוב ריהוט משרדי. מנהלי חברת גבאי רהיטים, מהחברות המובילות בישראל לייצור ושיווק ריהוט משרדי, מספרים כי הם מקפידים לעבוד אך ורק עם מעצבים מובילים בתחום, בכדי ליצור את הרהיטים הטובים ביותר עבור לקוחותיהם, ואינם מתפשרים על פחות מהכי טוב שאפשר.

 

הארגונומיה של רהיטים למשרד

הארגונומיה היא התחום המדעי העוסק בחקירת יחסי הגומלין שבין האדם לסביבתו, כחלקי מערכת אחת. רהיטים מותאמים ארגונומית יהיו רהיטים שיתייחסו לעומסים השונים המופעלים על הגוף בתנוחות השונות.

 

לדוגמא – כיסאות יעוצבו בהתאם למנחים הנכונים לגוף בכדי לשבת בצורה נכונה כך שלא ייוצרו עומסים על עמוד השדרה. גובה המקלדת ומשטחי העכבר יותאם להקלדה נוחה, ללא סכנת דלקות גידים. זווית הצבת המחשב תיקבע כך שלא ייגרם עומס לצוואר ועוד. כפי שכבר הזכרנו, רהיטים למשרד יכולים להשפיע על האווירה שבו, וההתאמה הארגונומית שלהם לעובדים משפיעה על מצב רוחם של העובדים, על תפוקת עבודתם, ובכך ישירות על רווחיות העסק והצלחתו.