03-6831374
דברים שצריך לדעת לפני שבוחרים שולחנות משרדיים

דברים שצריך לדעת לפני שבוחרים שולחנות משרדייםאין בית בלי מטבח ואין משרד בלי שולחן. אבל כמו שתרצו מטבח איכותי, ולא תבחרו אותו על רגל אחת, כך אתם צריכים להשקיע גם בבחירת שולחן. המומחים של גבאי רהיטים נותנים לכם את כל המידע שאתם צריכים לבחירת שולחנות משרדיים.

 

על חשיבות הריהוט

מלבד זהות העובדים, אחד הגורמים המשפיעים ביותר על האווירה במשרד הוא ריהוט משרדי. עובדים שטוב ונוח להם יגיעו לתפוקה טובה יותר. כך לדוגמה, אם הכיסאות במשרד יהיו נוחים, העובדים יוכלו לשבת ברצף וכך להגיע לתוצאות טובות יותר. גורם נוסף עליו משפיע הריהוט במשרד הוא הרושם הראשוני. כאשר לקוח נכנס למשרד הדבר הראשון אותו הוא רואה הוא הריהוט. על ידי בחירה נכונה של ריהוט תוכלו ליצור רושם טוב. כך לדוגמה, על ידי בחירת ארונות משרדיים מתאימים תוכלו ליצור הרגשה של אמינות ומקצועיות.

 
רכישת שולחנות משרדיים מושכלת

שולחן כתיבה

קיימים סוגים רבים של שולחנות משרדיים, וכאשר ניגשים לבחור שולחנות חשוב להבין את ההבדלים ביניהם. השולחן הבסיסי הוא שולחן כתיבה, שולחן זה צריך לאפשר עבודה רציפה על ידי כך שכל האביזרים השונים, כמו ניירות, עטים וציוד משרדי אחר יהיו כל הזמן בהישג יד. בנוסף, קיימים שולחנות כתיבה המשלבים מקום ייעודי למחשב. אפשרות נוספת היא קניית שולחן ייעודי למחשב.

 

שולחנות המתנה

כל משרד זקוק גם לפינת המתנה. פינת המתנה תכלול בדרך כלל כורסאות קטנות ושולחנות המתנה. תוכלו למצוא שולחנות המתנה בעיצובים שונים שיוסיפו לעיצובו של המשרד.

 

שולחן מנהלים ושולחן ישיבות

סוגים נוספים של שולחנות למשרד הם שולחן מנהלים ושולחן ישיבות. המנהל מארח בחדרו ישיבות חשובות ולקוחות בכירים, לכן כדאי להשקיע בשולחן מהודר וגדול יותר. במשרדים מתקיימות גם ישיבות רבות. בישיבה בדרך כלל מתקבצים עובדים רבים סביב השולחן, לכן חשוב שיהיה במשרדכם שולחן גדול המתאים לישיבה מרובת משתתפים.

 

אז איך בוחרים את השולחנות למשרד?

כאשר ניגשים לקנות שולחן חשוב לעשות זאת במקום אמין, איכותי ובעל ניסיון. כאשר אתם מרהטים את המשרד עם שולחנות משרדיים אתם רוצים שהם ישמרו לאורך שנים, לכן חשוב לקנות בחנות עליה אתם יכולים לסמוך. כדאי להתייעץ עם המוכרים בחנות לפני הקנייה כדי לקבל תמורה מקסימלית לכספכם.