03-6831374
זקוקים למקום אחסון במשרד? מדפי מתכת הם הפתרון בשבילכם

זקוקים למקום אחסון במשרד? מדפי מתכת הם הפתרון בשבילכםכל משרד זקוק למדפים כדי להניח עליהם קלסרים, תיקיות ועציצים. מדפי מתכת הם הפתרון הטוב והבטיחותי ביותר להתקנת מדפים במשרד, והודות לטכנולוגיה המודרנית  ניתן למצוא מגוון גדול של מדפים מעוצבים ממתכת, במגוון צבעים ולמגוון שימושים. בגבאי רהיטים תוכלו למצאו מגוון מדפים ולקבל ייעוץ מקצועי ממיטב המומחים של החברה.

 

למה דווקא מדפים

בעבר לא היה כל כך מקובל לתלות מדפים במשרד, ובעלי החברות העדיפו להשתמש בארונות מתכת כעורים ופונקציונליים לצורך תיוק, בעיקר. היום ניתן למצוא ארונות משרדיים ממגוון חומרים וצבעים, כולל ארונות מתכת צבעוניים בעיצוב מודרני, ויותר ויותר מעצבי משרדים משתמשים במדפי מתכת כדי לנצל טוב יותר את המרחב וכדי לתת לעובדים פתרונות נוחים לאחסון ניירת וחפצים אישיים סמוך לעמדת העבודה שלהם ובהישג יד.

 

מדפי מתכת – הכי בטיחותי

מדפי המתכת הם מדפים חזקים ועמידים ויכולים לשמש כמדפים למחסן או למשרד, בהיותם  מסוגלים לשאת משקל רב. כמובן שיש לוודא שהמדפים מחוברים היטב לקיר, בצורה בטיחותית, ואת עבודת התלייה יש להשאיר בידי אנשי מקצוע בתחום. כאשר אתם הולכים לרכוש מדפי מתכת, ודאו עם אנשי המקצוע כמה משקל יכולים המדפים לשאת והתאימו את המדפים לשימוש. כמובן שחשוב לרכוש את המדפים בחברה אמינה וותיקה, כדי להיות בטוחים שרכשתם ציוד מקצועי, שימלא את ייעודו כהלכה וישרת אתכם בצורה הטובה ביותר ולאורך זמן.

 

מדפים מודולריים

מלבד יכולתם לשאת משקל גדול, מדפי המתכת מצוידים ביתרון נוסף שאין למדפים מחומרים אחרים והוא המודולריות שלהם. לא כל מדף מתכת הוא מודולרי, ואם אתם מעוניינים במדפים כאלה תצטרכו להגדיר זאת מראש, לפני הקנייה, אך אם רכשתם מדפים מודולריים תוכלו להתאים אותם, בקלות ובנוחות, לשימושים שונים במשרד, במחסן ואפילו בבית.

 

איפה קונים מדפי מתכת?

בהתאם למה שכבר הזכרנו, מדפי מתכת, או כל ריהוט משרדי אחר, כדאי לרכוש אצל חברה המתמחה בריהוט משרדי, שיש לה ניסיון, ותק ושם בתחום, וכי היא ידועה באמינותה ומקצועיותה. לא כדאי להתפתות ולחסוך כמה שקלים ולרכוש מוצרים אצל חובבנים, שכן בציוד זה צפויות תקלות רבות, בלאי גדול, והכרח להוציא כספים רבים על תיקונים ורכישות חדשות במקום ציוד שהתקלקל.

 

לרכישה מדף המכירה