03-6831374
חשיבותם של לוקרים בשמירה על רכוש

חשיבותם של לוקרים בשמירה על רכושפעמים רבות אנו מגיעים למקומות ציבוריים שונים לרבות מכון כושר, קאונטרי קלאב, בית ספר, מכללה, אוניברסיטה וכו' ונשארים עם ציוד יקר ערך, ללא מקום מבטחים לאחסן אותו בעודנו שוהים במקום. לשם כך, מוצעים לוקרים שהם מעין ארונית אחסון נעולה, המאפשרת גישה אך ורק למי שמשכיר אותה.

מוסדות ציבוריים שונים רוכשים מספר רב של ארוניות אלו וכך מאפשרים שירותי השכרה לאנשים המגיעים אליהם. ציוד זה ניתן לרכוש בחברת גבאי ריהוט משרדי,  הידועה ביצור ריהוט משרדי ומתפארת ברשת חנויות ברחבי הארץ. 

 

מי צריך לוקרים למשרד?

כולנו זוכרים את הלוקרים המגושמים שראינו בסרטים האמריקאים: שורה ארוכה של תאים בעלי דלתות ברזל חלודות. הלוקרים מולאו בספרים, תיקים ולפעמים בתלמידים שנדחפו לשם על ידי בריון כזה או אחר. אבל למה להגביל את השימוש בלוקרים לבתי ספר בלבד? הצוות המקצועי של חברת גבאי רהיטים התגייס כדי לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על לוקרים.

 

לוקרים בהתאמה אישית

כל מקום ציבורי יכול להתאים לוקרים לצרכי הלקוחות שלו. ניתן להזמין אותם בגדלים שונים ובחלוקה פנימית על פי דרישה. בנוסף, ניתן להתאימו לקונספט העיצובי של המקום ולבחור בצבע תואם ליתר האלמנטים במקום. הלוקרים צבועים בצבע אפוקסי בתנור מה שמעניק להם גימור מושלם, התהליך בו הם נצבעים מונע חלודה והם מגיעים לרוב כשהם מורכבים.