03-6831374
טיפים מועילים לבחירת ריהוט משרדי

טיפים מועילים לבחירת ריהוט משרדי 

פותח משרד חדש? קבל כמה טיפים מועילים לבחירת ריהוט משרדי


מחקרים רבים הוכיחו זה מכבר כי לסביבת העבודה ישנה השפעה לא מבוטלת על מידת הפרודוקטיביות של העובדים ושביעות רצונם ממקום העבודה. על כן, במהלך פתיחת משרד חדש, מומלץ להסתייע בחברה מקצועית המתמחה בעיצוב פנים לעסקים, לצורך תכנון סביבת עבודה אופטימלית הכוללת רהיטים משרדיים ארגונומי מאיכות גבוהה, פתרונות אחסון חכמים ומתקדמים וכיוצא בזה.

אנשי המקצוע מבית רהיטי גבאי, חברה ותיקה המתמחה בייצור ושיווק ריהוט משרדי ובעלת רשת של חנויות בכל רחבי הארץ, מסבירים שתכנון משרדים דורש אפיון מדויק של צורכי העסק והלקוח הפוטנציאלי. התכנון כרוך בהתייחסות למגוון פרמטרים, בהם אופי בית העסק וסגנון התנהלות העבודה בו, וכן גודל המשרד, צורכי האחסון, כמות העובדים וזרימת הלקוחות הצפויה.

תרומה משמעותית להרמוניה העיצובית ולתחושת המרחב


לאחר האפיון המדויק של בית העסק והבנת הצרכים הספציפיים שלו, ניתן לפנות אל השלב שבו מתוכנן הסגנון העיצובי המנחה ונבחר ריהוט משרדי המותאם לאווירה המסוימת ולמסרים השיווקיים שהמשרד מעוניין לשדר.

כמו כן, יש להתייחס אל המיתוג, לגווני הקירות והריצוף, בנוסף לגודל החלל ולחלוקה פנימית נכונה שלו, זאת מבלי להתעלם מההיבט הפונקציונלי של הריהוט למשרדים, וההתאמה המוחלטת לצורכי המשרד, העובדים והלקוחות המבקרים בעסק.

מבית רהיטי גבאי ממליצים להקפיד שלא להעמיס את חללי המקום יתר על המידה ברהיטי משרדים מיותרים ובלתי נחוצים, אשר תופסים מקום ונפח ועלולים להשרות אווירה דחוסה ומחניקה, בעוד שפתרונות אחסון יעילים וחכמים מסייעים בשמירה על הארגון והסדר ותורמים משמעותית להרמוניה העיצובית ולתחושת המרחב.

שמירה על סגנון עבודה בריא ונכון


מבית רהיטי גבאי מדגישים שבשלב בחירת ריהוט משרדי חשוב להתחשב גם באיכות והעמידות לאורך זמן. דוגמה קלסית לכך נוגעת לבחירת כיסאות משרדיים או כסאות מנהלים במשרד שבו חלק נכבד מיום העבודה כרוך בישיבה ממושכת מול מסך מחשב.

ישיבה בלתי נכונה לאורך שעות על כסא משרדי זול ופשוט ושאינו מותאם, בשילוב של הלחץ הנפשי והעייפות המצטברת בעקבות אופי העבודה המונוטוני והיושבני מול צג המחשב, לכל אלו יש השפעה מכרעת על הופעתם של נזקי גוף מצטברים לגב, לחוליות הצוואר, וכן למפרקים ולשרירים.

מחקרים מראים שישיבה כפופה הנרכנת אל עבר המסך כמו גם היעדר תנועה ברגליים, עלולים להפחית את זרימת הדם אל הרגליים ולהגביר את הנוקשות בגוף והלחץ שעל החוליות. ישיבה נכונה בכיסא ארגונומי מיוחד אשר מותאם לגודל ומשקל הגוף, מאפשר לעובד לשמור על סגנון עבודה בריא ונכון.