03-6831374
כסאות למשרד –  יותר מפריט פוקנציונלי

כסאות למשרד – יותר מפריט פוקנציונליכסאות למשרד הם דבר מובן מאליו, הרי העובדים, הלקוחות ואורחי החברה צריכים לשבת איפשהו. אבל מה הופך כסא משרדי לכסא טוב באמת? מומחי חברת הרהיטים הותיקה גבאי רהיטים מסבירים.

 כסא משרדי אדום תוצרת גבאי ישראל

מה צריך להיות בכסאות למשרד?

כסאות משרדיים צריכים להיות בראש ובראשונה פונקציונליים ונוחים לישיבה, אך הם צריכים, כמובן, להשתלב בעיצוב המשרד הכללי. כשאנו אומרים שהכסאות צריכים להיות נוחים לישבה אנחנו מתכוונים להתאמה ארגונומית לעבודה, כדי לספק לעובדים את האפשרות לא רק להרגיש נינוחים, אלא לשבת ולעבוד בצורה יעילה במשך שעות העבודה הארוכות שהם מבלים עליהם.

 

כסאות משרד מעוצבים

לא חייבים לקנות כסאות משרד שעוצבו בידי מעצבי יוקרה מובילים, אך חשוב לרכוש כיסאות שהותאמו מבחינה עיצובית לעיצוב הפנים הכללי של המשרד, למסר שאותו אתם רוצים להעביר כעסק, ולאווירת העבודה היעילה והנעימה במשרד. ההמלצה שלנו היא לתת למעצב פנים מקצועי לקבוע את מראה המשרד, ומומלץ גם להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום עיצוב הרהיטים כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר. לקטלוג כסאות למשרד

 

כיסא נוח במשרד

כסא למחשב הוא לא כסא למחשב אלא כסא לעובד שיושב מול המחשב ולכן כסאות למשרד צריכים להיות נוחים. לא כמו כיסא נוח בשפת הים, כמובן, אך נוחים דיים לישיבה ממושכת, כפי שכבר הזכרנו. מצד המעסיק עדיף שלעובד יהיה נוח ככל האפשר, כדי שיקום מעט ככל האפשר ויעבוד בצורה היעילה ביותר שהוא יכול.

מצד העובד, יהיה לו נוח שיהיה לו נוח, אבל לנוחות יש יתרונות גם לטווח הארוך: כשלעובד נח לשבת על הכיסא, כשגובה הכסא מתאים לעובד וגובה השולחן מתאים לשניהם, העובד לא יסבול מכאבי פרקים שונים ומבעיות אורתופדיות שאופייניות לאלה שעובדים הרבה שעות בישיבה על יד שולחן כתיבה משרדי או מול מחשב. 

 

לקנות ריהוט איכותי

בתחום הריהוט המשרדי בכלל, ובפרט בתחום של כסאות למשרד, יש להקפיד על קניית ריהוט איכותי מחברה אמינה ומקצועית, שיש לה מוניטין ונסיון בתחום הריהוט. ניסיון לחסוך ולקנות ריהוט שאינו איכותי יסתיים ככל הנראה בבלאי מהיר של הריהוט עד כדי צורך  לקנות ריהוט משרדי חדש תוך זמן קצר, בעוד ריהוט איכותי יחזיק למשך שנים ארוכות וימשיך להיראות טוב בדיוק כמו ביום שקניתם אותו.