03-6831374
כסאות מנהלים - יותר חשוב ממה שחשבת

כסאות מנהלים - יותר חשוב ממה שחשבתהאדם המודרני יושב, והרבה. לא משנה אם אנחנו עובדים במשרד או מהבית, אנחנו יושבים במשך שעות רבות מהיום. לסוג הכיסא עליו אנו יושבים יש השפעה רבה על העבודה ועל הבריאות שלנו. אחד מסוגי הכיסאות המומלצים ביותר הוא כיסא מנהלים. המומחים של גבאי ריהוט משרדי נותנים לכם את כל המידע שאתם צריכים כדי לבחור כסאות מנהלים.

 כסא מנהלים שחור במבצע דגם כאריזמה

החשיבות של בחירת כיסא טוב ונוח

בחירת הריהוט למשרד חשובה מאוד. הריהוט משפיע על הרושם של המבקרים ועל אופן פעולת העובדים. מכלל הריהוט המשרדי ישנה חשיבות מיוחדת לבחירת כסאות משרדיים. העובדים במשרד יושבים על הכיסא במשך רוב שעות היום, כך שאם הכיסא לא נוח עבודתם עלולה להיפגע. בנוסף, כיסא לא נוח עלול לפגוע בבריאותו של העובד. לכן, חשוב מאוד להשקיע מחשבה בבחירת כסאות למשרד.

 

כסאות בכלל וכיסא מנהלים בפרט

האפשרות הזולה יותר היא כיסא משרדי רגיל, אבל כדאי שתדעו שקיימת גם אפשרות טובה יותר - כיסא מנהלים. כסאות מנהלים מתאפיינים בגב גבוה ומשענת ראש המעניקים תמיכה מלאה לגב ולצוואר. הם כוללים גם מנגנון המאפשר את כיוון גובה וזוויות המושב, כיוון משענות הידיים ובחירת עומק המושב. בנוסף, הם כוללים בדרך כלל גם מנגנון נדנוד, המאפשר לנעול את הכיסא בזווית הרצויה.

 

יתרונות וחסרונות

לכיסא מנהלים יתרונות שונים. כיסא שכזה יציב מאוד, נוח ואמין. נוחותו הרבה של הכיסא תגביר את תפוקת העבודה ותאפשר עבודה רציפה לאורך זמן. בנוסף, עיצובו המיוחד של הכיסא יעורר רושם בקרב הלקוחות הנכנסים למשרד. החיסרון של כיסא מסוג זה הוא במחירו הגבוה, אך התמורה שווה את ההשקעה, זאת כיוון שכיסא שכזה יהיה אמין יותר מכיסא רגיל ויוכל לשרת אתכם לאורך שנים.

 

איך בוחרים כסאות מנהלים?

כאשר ניגשים לבחור כסאות מנהלים יש לשים לב למספר דגשים. ראשית, חשוב שמידת הכיסא תתאים לאדם היושב עליה. כלומר, עליכם להתאים את הכיסא לאדם בצורה אישית. אדם נמוך צריך מושב לא עמוק כדי שגבו ייתמך במשענת הגב של הכיסא. ולחלופין, אדם גבוה יצטרך כיסא עמוק יותר כדי שכל גבו יוכל להיתמך במשענת. בנוסף, חשוב לוודא שניתן להנמיך את הכיסא כך שכפות רגליו של היושב יוכלו להגיע לרצפה.