03-6831374
כסאות מנהלים - נוחות מרבית

כסאות מנהלים - נוחות מרביתכסאות מנהלים - נוחות מרבית

 

מנהלים נדרשים לשבת על כיסאותיהם במשך שעות רבות. הכיסא הוא לא רק אביזר טכני אלא מהווה חלק ממכלול משאביהם - הפיזיים והאנרגטיים. חשיבותם של כסאות מנהלים רבה ותרומתם לעבודה לא תסולא בפז אבל בהחלט תיאמד בכסף. נוח יותר לקבל החלטות קשות כאשר יושבים על כיסא טוב.
מנהלים שונים ודאי יעדיפו כסאות שונים. טבעי. חברה ותיקה לייצור רהיטים ולשיווקם מציעה מגוון כסאות מנהלים ארגונומיים ואורטופדיים, המעניקים תמיכה מרבית ומיטבית לראש, לגב ולידיים. כסאות מתכוונים עם מנגנון סינכרוני המאפשר לסובב ולעצור אותם בכל נקודה, דבר המאפשר שינוי תנוחה ובתוך כך אפשרות תנועה החיונית כל כך לישיבה ממושכת.
הכסאות מוצאים בצורות ובדגמים שונים, עם אפשרות התאמה אישית לנוחות מרבית לכל מנהל. התמיכה בגב ניתנת אף היא לכוונון על פי הגובה. כל הכסאות מוצעים עם בסיס חזק ומייצב, עמיד לאורך זמן. הגימור חלק, משוכלל ומוקפד. העיצוב אסתטי ויוקרתי. החברה מעניקה אחריות למשך שנה על כל חלקי הכיסא.


כסאות מנהלים - אין כמו ניסיון אישי
בכסאות מנהלים לעומת ריהוט גן, נדרשת ישיבה ממושכת אי אפשר להתפשר על נוחות הכסא. יותר מאשר פריטי ריהוט וכלי עבודה אחרים ישנה הצדקה מלאה להתנסות אישית של כל מנהל בישיבה על מגוון כסאות עד למציאת הכסא הנוח והמועדף.
אחד היתרונות של הזמנת כל הריהוט המשרדי אצל יצרנית וספקית אחת הינה באפשרות וביכולת להתאים סביבת עבודה נוחה ומעוצבת לפי טעם. ניתן להזמין פריטי ריהוט מסדרות ייצור המוניות אבל ניתן גם להזמינם על פי דרישה אישית.
לבד מכיסאות מנהלים מוצע לכם מגוון רב ועשיר של כסאות לריהוט פונקציונאלי ואסתטי של המשרד: כסאות מזכירה, כסאות אורחים, דלפקים, ארונות מתכת, מדפי מתכת משרד ועוד. אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציג שירות לקבלת מידע והצעת מחיר מסודרת. אתם מוזמנים לסיור היכרות ראשוני באתר החברה עם מבחר גדול של ציוד משרדי, כדי שתוכלו להתרשם מכוח הייצור והיצירה של החברה, שהיא מהמובילות בשוק הריהוט המשרדי לשוק המוסדי והפרטי כאחד.
על מנת לקבל מושג על אודות כסאות מנהלים הקליקו נא על העמוד המתאים ותיחשפו לתצוגה מרהיבה, שבה מוצגים, לבד מתמונות הכיסאות, גם מפרטיהם הטכניים. גלשו אפוא אל הכסא המועדף עליכם ושתהיה לכם ישיבה טובה ונוחה וניהול ישיבות רבות טובות ומוצלחות.