03-6831374
כסאות משרדיים – ההשקעה הנכונה

כסאות משרדיים – ההשקעה הנכונההאווירה במשרד מושפעת מגורמים שונים, ואחד המרכזיים שבהם הוא הכסאות. כסא נוח מעניק לעובד תחושה נינוחה ומאפשר לו להתרכז טוב יותר בעבודה. הצוות המקצועי של חברת גבאי רהיטים מספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על כסאות משרדיים.

 dark_red_office_chair_2170137

החשיבות של כסא מתאים

בניגוד לאביזרי ריהוט אחרים הנמצאים במשרד, ייעודו של הכיסא מאוד פונקציונלי. על הכיסא יושבים, לכן חשוב מאוד שהוא יהיה נוח. רמת הנוחות של הכיסא תשפיע על בריאות העובדים ועל תפקודם. העבודה במשרד דורשת שעות של ישיבה ממושכת, וכיסא לא נוח עלול לגרום לכאבי גב ולתפקוד לקוי.

 

מצב הרוח

כסאות משרדיים ישפיעו גם על מצב הרוח של העובדים. בסופו של דבר המשרד מורכב מהעובדים שנמצאים בו, ואם מצב רוחם ירוד גם האווירה ירודה. כאשר הרהיטים שמשמשים את העובדים פוגעים בבריאותם נפגעת שמחת החיים שלהם והם מרגישים שלא בנוח במקום העבודה. כדי להבטיח אווירה טובה ושמחה יש להשקיע במתן פתרונות ישיבה נוחים לעובדים.

 

סוגי כסאות משרדיים

קיימים סוגים שונים של כסאות למשרד, וכדי לבחור את הכסאות המתאימים לכם עליכם להכיר את הסוגים השונים ואת ההבדלים ביניהם. בין סוגי הכיסאות תוכלו למצוא כסא למחשב, כסאות המתנה, וכסא מנהלים.

 

כסא למחשב

הישיבה אל המחשב שונה מישיבה אל מול מחברת או ספר, כיוון שהיא כוללת מבט קדימה אל עבר מסך המחשב. לכן, כיסא מחשב צריך להיות כזה שאפשר לכוונו באופן מדויק אל מול מסך המחשב והמקלדת כך שתתאפשר עבודה נוחה. העובד המודרני יושב מול המחשב במשך שעות רבות, לכן חשוב לספק לו כסא מתכוונן שיתאים לסוג הפעילות בה הוא עוסק.

 

כסאות המתנה

כל משרד שמכבד את עצמו מחזיק גם חדר המתנה מעוצב. חדר ההמתנה משמש להמתנה של לקוחות המשרד. כדאי להשקיע בריהוט חדר ההמתנה כדי ליצור רושם חיובי על הלקוחות. הריהוט כולל בדרך כלל כסאות או כורסאות המתנה ושולחנות קטנים. תוכלו לבחור בין כסאות המתנה פשוטים, או ריהוט מפואר, בהתאם לתקציב ולסוג העסק.

 

כסא מנהלים

סוג נוסף של כסאות משרדיים הוא כסא מנהלים. בדומה לכסא מחשב, כסא מנהלים ינוע על גלגלים ויכלול מנגנון מתכוונן, אך ידמה יותר לכורסה. בנוסף, הוא יהיה מרופד בדרך כלל בריפוד עור, וישדר מראה מהודר ויוקרתי.