03-6831374
כסאות משרדיים מעלים את הרווחיות של העסק שלך

כסאות משרדיים מעלים את הרווחיות של העסק שלךריהוט משרדי הוא עניין שצריך להקדיש לו מחשבה, לא פחות משיווק העסק, יחסי הציבור או הרווחים. הצורה בה יראה המשרד היא כרטיס הביקור של העסק כלפי לקוחות, ספקים או משקיעים, והעיצוב שלו ישפיעו רבות על התנהלות העובדים. כסאות משרדיים, שולחנות, ארונות או מדפים, ואפילו העציץ שיונח בפינת המשרד, הם בעלי חשיבות רבה כלפי התנהלות העסק כולו ורווחיו. רהיטי גבאי עוזרים לך לעצב את המשרד שלך כך שרווחיך יתחילו לעלות.

 כסאות משרדיים מתקפלים

כרטיס הביקור של העסק

שיווק ומכירות הם עניין פסיכולוגי, ובפועל כמעט אין קשר בין איכות המוצר או השירות לבין רמת המכירות שלו. הצלחה בשיווק ובמכירות של מוצר נמדדת בסופו של דבר רק על פי הצורה והאופן בהם הם נעשים, ובמילים אחרות האם פסיכולוגיית האדם מנוצלת בצורה הטובה ביותר בעת ביצועם. כחלק מהעניין, אנו עדים רבות לתעדוף של מוצר אחד על פני אחר, בגלל הנראות שלו ולא בגלל רמת ביצועיו. זאת מאחר, והדבר הראשון שיתפס בחושינו יהיה המראה של המוצר, והוא ישפיע רבות על שיקולינו ובחירתנו.

 

בדיוק מאותה הסיבה רושם ראשוני קובע. אם חשוב לך להגיע לרווחים גבוהים, אתה חייב לשווק את העסק שלך בצורה הטובה ביותר. חלק מהעניין תופס עיצוב המשרדים של העסק, בו כדאי לשים דגש ולהשקיע בכל פרט ופרט כולל כסאות מנהלים, כיסא מחשב או ריהוט משרד אחר.

 

כל אדם אשר יכנס לעסק שלך, ירצה לספוג כמה תחושות בסיסיות שיגרמו לו להישאר, להרגיש ביטחון ולחוש חיוביות לגבי המוצרים או השירותים שלך. לכן, תרצה שעיצוב המשרד על כל מה המשתמע מכך, החל מצבע הקירות ועד לצורתם של כסאות משרדיים או אפילו לוקרים, ישדרו: שמחה, אופטימיות, אמינות, הרמוניה, רוגע וביטחון.

 

כסאות משרדיים וביצועי עובדים – הולכים יחד

אתה בטח חושב לעצמך כרגע – מה הקשר בין רהיטים למשרד שלי לבין הביצועים של העובדים? אז זהו שיש קשר ישיר ביניהם. אנחנו מושפעים מכל דבר שקיים סביבנו, בין אם אנחנו מודעים לכך או לא. בדיוק כפי שבשיווק ובמכירות נעשה שימוש בפסיכולוגיה, כך ניעזר בה גם להעלאת הישגי העובדים. מעבר לאנושיות שיש להפגין בניהול העובדים, כדאי מאוד לשים לב גם לסביבת העבודה שלהם ולנוחות שלהם. כדי שהעובדים יצליחו להוציא מעצמם את המקסימום, הם זקוקים לסביבה שמשדרת את אותן תחושות להן זקוקים הלקוחות, בתוספת נוחות. מסיבה זו תרצה לבחור כסאות משרדיים שיהיו נוחים לעובדיך.

 לקטלוג כסאות משרדיים