03-6831374
כסאות משרדיים לחדרי ישיבות

כסאות משרדיים לחדרי ישיבות 

כסאות משרדיים לחדרי ישיבות הינם דבר הכרחי שבלעדיו אי אפשר לקיימן. רוב רובן של הכסאות הללו הינם גרסה דומה לזו של כסא מנהלים. לרוב כאשר חברה קונה כסאות לחדרי ישיבות היא קונה מספר לא מבוטל מהם על מנת שאפשר יהיה לקיים פורומים של ישיבת התייעצות עם מספר מכובד של אנשים. כמובן שמבחינת סגנון, רצוי לקנות כסאות לחדרי ישיבות הדומים בצבעם ובצורתם לכסאות המנהלים, על מנת לתת לחדר הישיבות ולמשרד גוון אחיד ורציני היוצר תחושת זהות והיזדהות עם המקום.

 

כאשר בוחרים כסאות לחדרי ישיבות צריך גם להחליט האם תהיה להם אפשרות תזוזה על ידי גלגלים בתחתית הכסא או לא,כסאות המסתובבים על צירם או כסאות קבועים, היתרון בבחירת כסאות לחדרי ישיבות ללא יכולת תזוזה היא בתפיסת הריכוז של המשתתפים ביתר קלות, היות ובישיבות אין שום סיבה שהמשתתפים יזוזו מצד לצד, כוון שעליהם להיות מרכוזים בחומר המועבר לפניהם.

 

 

כסאות לחדרי ישיבות במקומות עבודה כמו משרד רואה חשבון או משרד עורך דין, יהיו שונים מאלו של משרדי הפרסום, סביר להניח, וזאת היות שמשרדי הפרסום מחפשים תמיד לשמור על ראש יצירתי. לא פעם תראו חדר ישיבה הבנוי בצורת פאב או אולם סנוקר,שולחן ישיבות מעוצב וכסאותיו בהתאם. האם זה גורע מהריכוז? כנראה שלא, היות ויש לא מעט משרדים העוסקים בפרסום שהינם מצליחים מאד.

 

 

לא פחות חשוב מקניית כסאות לחדרי ישיבות, היא קניית השולחן. שולחן דיונים משרדי שנועד לישיבות רצוי שיהיה עגול או אליפטי על מנת שהנוכחים יוכלו לראות אחד את השני ולראות את תגובת הצד השני לדברים הנאמרים. אומנם אפשר להסתפק גם ב שולחן דיונים מלבני אך שדה הראייה בו קטן יותר. כדאי לשים לב, שאותם כסאות לחדרי ישיבות אינם בומבסטיים מדיי לשולחן שיקנה. כך שבעצם צריך לקנות את שני הרהיטים הללו יחד, על מנת להיות בטוחים שתהיה התאמה מלאה ביניהם.

 

 

מחירם של כסאות לחדרי ישיבות נע בין 300 ש"ח לכסא ל- 3000 ש"ח. אכן הפער עצום וסביר להניח שהכסאות היקרים יותר, יהיו משודרגים יותר, עם אפשרות להתאים את הכסא לאדם היושב עליו, על ידי כיוונון מסעד הכסא, ידיותיו וגובהו. יחד עם זאת, נראה, שאין צורך לקנות כסאות לחדרי ישיבות משודרגים ברמה כזו, ועל כן כסאות לחדרי ישיבות סטנדרטיים ופשוטים יעשו את העבודה.

 

 

מאמר זה וכל התכנים שבאתר מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים ,אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור בכתב של גבאי ריהוט משרדי בע''מ
 

לקטלוג כסאות משרדיים