ריהוט משרדי | גבאי

להתייעצות חייגו  03-6831374

חדשות ועדכונים

  מגוון מוצרי ריהוט למשרד 20.02.2016 13:53

רהיטי גבאי בע"מ החברה המובילה בישראל מעל 30 שנות ניסיון בייצור ושיווק רהיטים ובפרט רהיטי משרד לשוק הפרטי והמוסדי

 

 

  פתרונות יצירתיים בריהוט משרדי 23.02.2016 12:16

בימנו ריהוט משרדי בנוי מתוך הבנת חשיבות תפוקת העובדים והעיצוב המשרה על האווירה במשרד/חברה.

שהפונקציונליות והאסתטיקה יהיו חלק חשוב בבחירה. קרא עוד

  עצות שימושיות 18.02.2016 20:24

בואו להבין כיצד עיצוב וריהוט משרדים משתלבים

  רהיטי גבאי - תעשיית ריהוט משרדי 17.02.2016 12:21

חברת "רהיטי גבאי" היא מהמובילות בענף הריהוט המשרדי בישראל, משווקת רהיטים תוצרת הארץ.מעמידה לרשותך צוות מנוסה בתכנון, ייצור ריהוט למשרד, בוא לשאול אותנו

  ערוץ חדש לשיווק ריהוט משרדי 12.02.2016 21:41

עכשיו חדש !

גבאי משווקים רהוט משרדי גם באתר הקניות אופיסשופ

  תיקון כסאות מזכירה ומנהל 14.02.2016 20:28

אצלנו תוכלו לתקן כל ריהוט משרדי או לרפד מחדש ולרכוש חלקי חילוף לתיקון הרהיט. אנו נמצאים ברחוב תמנע מספר 3 אזה"ת חולון

 

 

  מדפי מתכת משומשים 16.02.2016 08:46

יש במלאי מדפי מתכת יד שנייה במצב מצויין במידות שונות

 

 אפשרות להרכבת מדפים על ידי צוות מנוסה.

להזמנת יועץ ללא תשלום בגוש דן בלבד

 צלצל 03-550-26-41

  משלוח חדש -כסאות מנהלים 12.02.2016 20:27

הגיע משלוח חדש של כורסאות,כסאות

מנהלים בדגמים חדשים

גם בגווני קרם, ובז'.

דגמי 2016 כבר כאן

ומבחר כסאות המתנה משרדיים , גם כסאות אירוח מפלסטיק צבעוניים.

  מבצעים חמים 04.02.2016 20:25

חזרה לבית הספר או לאוניברסיטה:

מבחר כסאות תלמיד,כסאות מחשב איכותיים תוצרת ישראל

ישירות מחנות המפעל בחולון.רחוב תמנע 3

שולחן מחשב במחיר ללא תקדים 233 ש"ח בצבע שבתמונה

 שולחן מחשב דובדבן תוצרת גבאי

 

DSCF5505

כסאות משרדיים: מחשב ,כסאות מזכירה ותלמיד

בשנים האחרונות אנו מבלים שעות רבות על כסא משרדי: בישיבת מנהלים, מול המחשב, ליד מכונות תעשיתיות. גם בבית מול המחשב, מול הטלויזיה ובמטבח.סגנון החיים המודרני מהווה מתכון בטוח לבעיות גב ובעיקר גב תחתון כי אנו יושבים שעות רבות ועל כן חשוב מאוד להתאים את הכסא לאדם ולסוג הפעילות בה הוא מתעסק.

 

בקטגוריה זו תמצאו מגוון רחב של כסאות משרדיים ארגונומים למשרד ולבית, כסא מחשב, כסאות מזכירה, כסאות מנהלים והמתנה. הכסאות המשרדיים שלנו באיכות גבוהה, תוצרת ישראל ובהספקה מהירה ישירות מהמפעל, רהיטי גבאי בע"מ מפעל ותיק ל ייצור רהיטים למשרדים, למשרד ביתי, לחנויות, למוסדות.

 

גללו מטה לפרטים נוספים על חשיבות הכסא המשרדי.

מרפדיה וחנות המפעל: רחוב תמנע 3 אזה"ת חולון.

 

 


 

 

כל מה שכדאי לך לדעת לפני רכישת כסאות משרדיים

עלייתם של תאגידי הענק הולידה את הצורך הגובר בעובדים ניהוליים והעלתה במקביל גם את הצורך בריהוט מסוג חדש המותאם לביצוע משימות ניהוליות בישיבה לאורך זמן. כך החלו הכסאות המשרדיים להתפתח, תוך שעיצובם החדש מושפע מתחום שהיה אף הוא בחיתוליו ומוכר בשם "הנדסת אנוש". אותו כסא משרדי דאז החל להיות מיוצר עם כמה מאפיינים שבידלו אותו מיתר הכסאות שייצרו עד אז שהבולטים שבהם היו יכולת הסיבוב שלו וגלגליו.

 

התכונות הללו אפשרו לעובד להגדיל את ניידותו בסביבת העבודה שלו, ובכך לבצע בו בזמן מספר רב של משימות ומטלות, תוך שיפור רמת הנוחות בישיבה ממושכת. ההתפתחות הטכנולוגית הובילה להיווצרותם של תחומי עיסוק חדשים, תופעה שהעלתה שוב את הצורך בשדרוג הכסאות המשרדיים  כמו ובהתאמתם הספציפית לצרכים השונים כגון כסא מנהלים או כסא מחשב.

 

כסא משרדי נח ואיכותי עם טרנדיים עיצוביים מודרניים

כיום ניתן למצוא מגוון סוגים של כסאות משרדיים, החל מכסא מחשב המיועד לאלו העובדים שעות ממושכות מול המחשב, דרך כסאות מזכירה ועד לכסא מנהלים ששם דגש מרכזי על השילוב שבין נוחות ואיכות לטרנדיים עיצוביים מודרניים.

 

אנשי המקצוע מבית "רהיטי גבאי", חברה מובילה לתכנון, ייצור ושיווק ריהוט משרדי בכל רחבי הארץ, מסבירים שבמהלך בחירתו של כסא משרדי כל פריט ריהוט אחר, יש להתייחס אל מספר גורמים על מנת שישמש כסביבת עבודה בטוחה ונוחה.

 

ב"גבאי" רהיטי משרד מדגישים כי רכישת כסאות משרדיים איכותיים מהווה, למעשה, את אחת מן ההשקעות החשובות ביותר עבור בית העסק, היות וישיבה בכסא שאיכותו ירודה עשוי להיות לא נוח ואף לפגוע ביציבה ולגרום למגוון בעיות גב ורגליים.

 

עבודה יעילה ופרודוקטיבית יותר מצד העובדים

רכישת כסא מחשב משרדי מומלץ ואיכותי ונוחים, מבטיחה עבודה פרודוקטיבית ויעילה, וגם אם עלותו של כיסא מחשב איכותי גבוהה מעט מהכסאות הסטנדרטיים, אזי במרוצת הזמן, חוזרת ההשקעה באופן עקיף, אם באמצעות עבודה יעילה ופרודוקטיבית יותר מצד העובדים, ואם בהיבט של מניעת הפסדים בשל ימי מחלה בגין צוואר תפוס או כאבי גב.

 

מבית "רהיטי גבאי" מציינים שכל כסא למחשב נדרש לעמוד במספר קריטריונים שחלקם בריאותיים ואחרים מכוונים לייעול צורת העבודה, כמו מתן תמיכה טובה בעמוד השדרה ואי פגיעה בזרימת הדם אל הרגליים, כמו גם חופש תנועה ויכולת וניידות עבור היושבים עליו, וכן אפשרות להטיית המושב והתאמת הכסא למשתמשים שונים ולעמדות עבודה בגבהים משתנים.

 

השיקולים לבחירת כסא למחשב לשימוש משרדי

על כן, במהלך החיפוש אחר כסא למחשב איכותי, כדאי לתת את הדגש על כמה קריטריונים, כשהקריטריונים הללו נכונים עבור כסא מכל סוג שהוא, החל מכסא מנהלים וכסא מחשב, ועד לכסא מזכירה או כיסאות שמטרתם לשמש את הלקוחות.

 

אחד מהשיקולים לבחירת כסא מתייחס לאופי השימושים הספציפיים להם הוא מיועד, כמו לדוגמה כסא נייד המותאם לסביבת עבודה שבה מתבצעת העבודה השוטפת במספר מוקדים, להבדיל מכיסאות לשימוש הלקוחות שיכולים להיות נייחים ופשוטים יותר, היות והם אינם דורשים ישיבה ממושכת.

 

באופן כללי, הכסא הארגונומי נחשב לכסא האיכותי ביותר, מהסיבה שהוא כולל מנגנון המאפשר כוונון של גובה המשענת והמושב וזווית הטייתם. שיקולים נוספים שמומלץ לשים עליהם את הדעת נוגעים לרוחב משענת היד ומיקום הזרועות, סוג הריפוד, הקו העיצובי וכן הלאה.

 

האם כיסא מחשב הוא אכן איכותי? תפיסות ואמונות שגויות נפוצות

ישנן כיום מספר תפיסות ואמונות שגויות בקרב הציבור בכל מה שהופך כסא לכסא משרדי טוב. אחת מאותן אמונות שגויות היא שכסא מנהלים איכותי אמור להיות עשוי ממקשה אחת בלבד.

 

המומחים מבית רהיטי גבאי מסבירים שכסאות משרדיים מסוג זה יכול, אמנם להיראות מרשים במיוחד, אך היות והזווית שבין המושב לבין המשענת נותרת קבועה וללא אפשרות להתאמה אל הצרכים הספציפיים, חוסר הגמישות עלול לגרום לאי נוחות במהלך ישיבה ממושכת ואף לנזק מצטבר של עמוד השדרה.

 

אמונה שגויה אחרת נוגעת לכך שמשענות יד מתכווננות מהוות בגדר מותרות. מבית רהיטי גבאי מסבירים שנהוג, אמנם, לעשות שימוש מצומצם ןלעתים רחוקות בלבד במנגנון לכיוונון גובה משענת היד, אך מחקרים הראו שגובה הידיים משמעותי במיוחד לבריאותו של המשתמש בכסא.

 

רהיטי גבאי- קצת על החברה

רהיטים משרדיים תוצרת "גבאי ישראל" מציינים שמדובר בחברה משפחתית פועלת מאז שנת 1975 ובעלת רשת של חנויות הפרוסות ברחבי הארץ. החברה מתמחה בתכנון, ייצור, יבוא ושיווק ריהוט משרדי חדשני, פונקציונלי ומודולרי ובסטנדטיים הגבוהים ביותר, תוך בשיתופי פעולה עם מומחים בתחום הנדסת אנוש.

 

קטלוג המוצרים כולל כיסאות משרדיים מסוגים שונים, וכן שולחנות מנהלים, שולחנות מחשב, כיסא מחשב, מזנונים משרדיים, כסאות מנהלים,דלפקי קבלה וכיוצא בזה. בין לקוחותיה של החברה נמנים משרד הביטחון, משטרת ישראל, התעשייה האווירית, סלקום, אייר פרנס עיריית תל אביב ועוד מוסדות וארגונים רבים נוספים.

 

 

להתייעצות חייגו  03-6831374