03-6831374
כסא מנהלים - איכות, נוחות, שירות

כסא מנהלים - איכות, נוחות, שירותכסא מנהלים - איכות, נוחות, שירות


לבחירתכם, כסא מנהלים עם מנגנון החלקה המאפשר להזיז את מושב הכסא קדימה ואחורה, מנגנון ברך סינכרוני המאפשר נעילה בכל זווית רצויה, בסיס של חמש זרועות עשויות אלומיניום יצוק, משענות ידיים ארגונומיות שניתן לסובב ולכוונן לגובה, משענת ראש גמישה, אף היא מתכווננת, המאפשרת למנהל להתרווח ולהירגע, תמיכה מיטבית בגב התחתון שמתכווננת לגובה ואפשרות נעילת הגב בכל זווית, אפשרות להתנדנד ולווסת את הנדנוד באמצעות וסת מיוחד ועוד.


כסא מנהלים מיוצר עם גלגלי סיליקון כפולים (בגימור ניקל) המאפשרים ניוד הכסא ממקום למקום בקלות. כאשר תתנסו בישיבה תרגישו עד כמה קלה היא תנועתכם בעודכם יושבים עליו.

 

כסא מנהלים - לישיבה ממושכת


מאחר שכל כסאות המנהלים של החברה הם באיכות מעולה ובגימור מוקפד ומלוטש לעילא - חשוב ומומלץ ביותר להתנסות בישיבה לפני הרכישה. כסא שעשוי להתאים התאמה מרבית למנהל פלוני לא בהכרח יתאים למנהל אלמוני. על מנת לוודא כי הישיבה נוחה לכם - מנהלים יקרים - נסו והתנסו והיווכחו על-פי התחושה.

 


כסא מנהלים הוא אפוא אחד מפריטי הריהוט החשובים ביותר. לאיכותו ולנוחותו עשויות להיות השפעה ישירה על טיב העבודה, על התפוקה ועל התוצרת, עלה הפריון וגם על הרוגע ועל השקט הנפשי עד כמה שניתן להגיע אליהם בתפקיד הניהול הבכיר המאומץ והתובעני.


מאחר שקניית פריטי ריהוט משרדי היא קנייה של מוצרים המשמשים את הרוכשים למשך שנים רבות, חשוב להשקיע זמן וככל שנדרש - גם כסף, על מנת לבחור את המוצר הטוב והנוח ביותר. לרשותכם - אנשי שירות מקצועיים, העשויים לסייע לכם לבחור כסא מנהלים על פי אפיון הצרכים ופרופיל השימוש האישי שלכם. מגוון הכסאות מאפשר ומצדיק "ניסוי וטעייה" לבחירה טובה.