03-6831374
כסא מנהלים - נוח, ו..נעים

כסא מנהלים - נוח, ו..נעיםכסא מנהלים - נוח, ו..נעים

 

 

כסא מנהלים ממלא תפקיד חשוב ומרכזי בלשכת המנהל. הוא כלי עבודה, סביבת עבודה. הוא אינו סתם פריט. הוא אינו עוד רהיט. הוא אמור להיות מכשיר עבודה דקורטיבי ואפקטיבי. חברת גבאי רהיטים משקיעה מאמצים ומשאבים בפיתוח ובשכלול רהיטים משרדיים בכלל וכסאות מנהלים בפרט. עשרות שנות איכות ומצוינות, כפי שיעידו אלפי לקוחות, אינן הולכות ברגל. הן נוסעות על גלגליהם של אין-ספור כסאות מנהלים אשר ייצרה ושיווקה החברה מאז ייסודה ועד הלום.


הנחת העבודה הבסיסית בחשיבה על תכנון כסא מנהלים היא ליצור מוצר שימושי, יוקרתי, מעוצב להידור ולתפארת. דרישות הסף לאספקת כיסא כזה הן גבוהות וכמוהן - הציפיות. לרשות המנהלים מציעה החברה דגמים שונים של כיסאות, עם ריפודי עור אמתי או דמוי עור ומחורר, מונע הזעה, במגוון צבעים.


איכויות כסא מנהלים של גבאי רהיטים ניכרות על פי המפרט הטכני העשיר של הכיסא: הוא כולל, בין השאר, מנגנון ברך המאפשר נעילה של הכסא כמעט בכל זווית רצויה, וסת התנגדות לוויסות הנדנוד בהתאם למשקל מי שיושב על הכסא, משענת- גב ארגונומית, המעניקה תמיכה מיטבית לגב, משענת גבוהה ותומכת לראש, מערכת גלגלים כפולה המקלה על ניוד הכסא (עם אפשרות להחליפם לגלגלים עשויים סיליקון המתאימים לתנועה על שיש או פרקט).


ניתן להזמין כסא מנהלים על פי המספר הקטלוגי המופיע בתצוגת הכיסאות באתר החברה. לבד מכסא עור יוקרתי, ניתן להזמין גם כסא בדגם שונה - אשר בסיסו עשוי אלומיניום יצוק, בעל ידיות ניקל המתכווננות לגובה, גב רשת גבוה המתכוונן אף הוא לגובה ועוד.

 

לא רק למנהלים


כסא מנהלים אינו מיועד בהכרח רק למנהלים - כל מי שיישב עליו יחוש עצמו מנהל... החברה משקיעה ומייחדת משאבים לשדרוג הריהוט המשרדי ולשכלולו. מדי שנה יוצאים דגמים חדשים ומשופרים. די בעיון במפרט הטכני של כל אחד מהדגמים המוצעים של כסא מנהלים על מנת להיווכח עד כמה קפדנית ודייקנית היא ההשקעה בכל מכלולי הכסא, וכל זאת במטרה לאפשר למנהל ישיבה טובה - תרתי משמע - ממושכת, תוך כדי אפשרות לשנות את התנוחה בכדי לא "להתקבע" בתנוחה אחת קבועה. נסו ו..תתמכרו.