03-6831374
לא על כסא למחשב לבדו – איך נראה המשרד שלך?

לא על כסא למחשב לבדו – איך נראה המשרד שלך?בין אם מדובר בעבודה מהבית או בעבודה הדורשת נסיעה, בין אם אתה סופר או רואה חשבון - רובנו מבלים במשרד שלנו לא מעט זמן. לכן, חשוב שהמשרד יהיה מקום נוח ונעים לעבודה, שגם משדר כיסא למחשב בצבע בורדו עם ידיותמקצועיות וירשים את הבוס. במאמר זה נדבר על כיצד לארגן משרד מסודר, ולמה כסא למחשב שמותאם לך ספיציפית זה דבר כל כך חשוב.

 

אל תפחד מהסדר

סדר וארגון הן לא מילים גסות, ויעזרו הן לשפר את ביצועיכם והן את האווירה במשרד. הקפידו למיין את הניירת במשרד בקלסרים מרווחים ונוחים לשימוש, בכל שיטה שמתאימה לסדר הפנימי שלכם. במידה ודאגתם למיין לפי קלסרים, ארון קלסרים גדול יעזור לאחסן הכל בצורה יפה ונוחה. בכדי להפוך את הסידור ליעיל יותר, רשמו על שדרת הקלסר סממן מזהה, המייצג את תוכן הקלסר. כך תוכלו לדאוג כי במגירות השולחן יהיו רק מסמכים דחופים או נחוצים, ולשמור את משטח השולחן פנוי ונוח לעבודה.

 

תמיד מדברים על כיסא למחשב

ובצדק – אחד מהפריטים החשובים ביותר במשרד שלכם הוא הכיסא עליו אתם יושבים. בבחירת כיסא למחשב המשרדי, הכיסא צריך להגיע לגובה בו ידיכם נשענות על השולחן בצורה ישרה ורגליכם מוצבות בנוחות ויציבות על הקרקע.

 

במידה והדבר לא אפשרי בגלל גובה השולחן, אל תתביישו להניח דרגש לרגליים. חשוב להקפיד כי משענת הכיסא ישרה ותומכת בגב שלכם היטב. משענת ראש אינה הכרחית, אך מומלצת במידה ועבודתכם כוללת התבוננות רבה במסך בלא הקלדה. אם תקפידו על החוקים הבסיסיים הללו – תוך כמה ימים בלבד הגב שלכם יודה לכם.

 

משרד החלומות

עם כל הכבוד ליעילות וסדר – חשוב לא פחות שהמשרד שלכם יהיה יפה ונעים לעין, בסגנון האישי שמתאים לכם. לכן חשוב לפנות למקום מהימן, המשלב בין אסתטיקה, סדר ובריאות. ב"גבאי - מפעל לייצור רהיטי משרד" יש מגוון רהיטים, החל מארונות למשרד מסוגננים ועד כיסא מחשב ממיטב החומרים והסגנונות.

 

מדובר במפעל משפחתי, המבטיח את היחס והשירות הטובים ביותר עבור לקוחותיו, ואף מתאים את הרהיטים לסוג העבודה, כך שתוכל ליהנות מנוחות תמידית בזמן העשייה, ולשמור על הבריאות שלך. עם משרד מסודר – הראש מסודר, והשמיים הם הגבול.