03-6831374
לוקרים ונחיצותם במשרד

לוקרים ונחיצותם במשרדרובנו רגילים לראות לוקרים במקומות פומביים במובהק בהם קשה להשאיר את רכושנו עלינו, כמו לוקרים 20 תאים המיוצרים בישראלבריכות וחדרי כושר, או במקומות הדורשים התניידות של הרבה חפצים, כמו בתי ספר ומוסדות להשכלה גבוהה. לכן, הרעיון של לוקר משרדי נשמע כמו דבר זר ולא נחוץ, אך ההיפך הוא הנכון, ואנחנו כאן כדי להסביר לכם למה.

 

יותר לקוחות – יותר לוקרים

הרבה מנהלים לא חושבים שנחוץ במשרד לוקר, כי הם סומכים ומכירים את עובדיהם. גם אם נכון הדבר, לפעמים ההרגשה יותר חשובה מהאמת. לוקרים במקום עבודה, במיוחד מקום עבודה ציבורי יחסית, יגרמו לעובד להרגיש הרבה יותר בנוח. כמו כן, לפעמים העובדים לא צריכים לחשוש זה מזה – אלא מהלקוחות. כל אדם שאבד בשירות צמוד עם לקוחות מכיר אינספור סיפורים על טלפונים שנגנבו, ארנקים שנעלמו ותיקים שנחטפו, או אפילו מנקה מחליפה שנתגלתה מחטטת בתיקי העובדים. אפשר ואף רצוי לסמוך על עובדיך, אך אי אפשר לסמוך על שאר העולם, אז למה לקחת סיכון?

 

נוחות ופרטיות

גניבות פוטנציאליות הן לא המניע היחידי ללוקר משרדי. לפעמים אנחנו רוצים להשאיר דברים בעבודה, והדבר הופך לבעייתי כשאין לך משרד פרטי. החל מקלסרים עם מידע רגיש ועד מתנה לחבר לעבודה, לוקרים מקנים עוד מקום אחסון שימושי למשרד שלך, ועוזרים לשמור על הסדר. כמו כן, העובדים במשרד ירגישו הן חשובים יותר, והן בנוח יותר. בכדי לחזק את הרגשת הנוחות, כדאי לבחור לוקר עם אווירה "ביתית" יותר, דמוי עץ או בצבעים חמים.

 

לוקר לעיצוב המשרד

אחד הדברים החשובים במשרד הוא העיצוב שלו. אין כמו עיצוב מיוחד ומוקפד כדי ליצור רושם על הלקוח שנכנס בדלת. עיצוב המשרד מתבסס על שתי שיטות מרכזיות: הראשונה היא הוספת אלנטים עיצוביים שונים כמו תמונות או חפצי אמנות, שהיא שיטה טובה אך לא תמיד יעילה. השיטה השנייה מבוססת על העיקרון הפרקטי - אתם רוצים משרד מעוצב, אבל מדוע שלא תרתמו לשם כך את הריהוט המשרדי?

 

ריהוט משרדי כמו לוקרים עלול להיות מסיבי וגדול, אך תודות לעיצוב המודרני ניתן לרכוש לוקרים במבחר גדלים ועיצובים ובמגוון אינסופי של צבעים, ככה שאין סיבה להגביל את עצמנו. לוקר מאפשר לנעול חפצים ולשמור עליהם בצורה מוגנת, אך לא רק, וניתן להשתמש בהם במשרד לשמירה של חפצים רגישים, כולל נעילה, אך גם כארונות דקורטיביים סגורים המוסיפים עניין וצבע בחלל. 

איפה קונים?

כשבוחרים לוקרים למשרד, יש לא מעט דברים שמומלץ להתחשב בהם – הלוקר צריך להיות נעים לעין, מסוגנן ונוח לשימוש, אך גם להיות בעל מנגנון נעילה טוב ובנוי היטב. "גבאי מפעל לייצור רהיטי משרד" מציע את הפתרון לכל הבעיות. מדובר במפעל משפחתי ואמין המתמקצע בציוד משרדי, בין אם אתה מחפש כסא משרדי נוח ואופנתי ועד ללוקרים וארונות משרדיים ייחודיים. הלוקרים שהמפעל מציע הם שילוב נהדר בין סגנון למנגנון, ומותאמים לפי הצורך. אז הגיע הזמן לדאוג ללוקר משרדי – ולשביעות הרצון של העובדים שלך.