03-6831374
לוקרים לשמירה על הציוד

לוקרים לשמירה על הציודלוקרים לשמירה על הציוד

 

אם בעשורים קודמים ניתן היה לראות לוקרים רק בסדרות וסרטים תוצרת חו"ל, הרי שכיום הם פריט הכרחי במוסדות חינוך ובאזורים ציבוריים רבים. תפקידו של הלוקר הוא לאפשר לכל אדם לקבל תא אישי ופרטי, בו הוא יוכל לשמור את חפציו האישיים, מבלי לחשוש שמא הם ייעלמו או ייגנבו.
ישנם מקומות רבים לרבות חדרי כושר, מקומות עבודה, בתי ספר ועוד, שם הלוקרים הכרחיים וחיוניים. השימוש בלוקר מתאפשר על ידי מפתחות, או לחילופין באמצעות מנגנון נעילה המותקן על הלוקר, כך שהאדם לא יאלץ להסתובב עם מפתח, אלא רק לזכור את הקוד המאפשר פתיחה.

לוקרים

 

לוקרים מיוצרים מחומרי גלם רבים ומגוונים, אך השכיח ביותר הוא הלוקר הבנוי ממתכת. לוקר יכול להגיע במידות שונות ומגוונות ולהתאים לשימושים רבים בכל איזור ציבורי, בו אתם מעוניינים להתקין אותו. את מנגנון הנעילה תבחרו בעצמכם בהתאם לצרכים האישיים שלכם והוא כאמור יכול להיות מנגנון קודן או לחילופין המנעול המסורתי אותו פותחים באמצעות מפתח.
ישנם מקומות רבים שעל מנת ליהנות משרות מוביל, יש צורך בלוקר, בין אם זהו חדר הכושר בו מסתובבים מאות אנשים מדי יום, וקיים חשש שהדברים האישיים ייעלמו ובין אם זה בבתי הספר, בו יכולים התלמידים לאכסן את ציודם האישי וליהנות מנוחות מבלי שיאלצו בכל יום לסחוב את כל הספרים והציוד הלוך ושוב.

 

לוקרים בהזמנה אישית

 

לכל עסק, ארגון או מקום ציבורי, יש צורך בלוקרים שונים ומגוונים, בהתאם לצרכיהם ולשרות אותו הם רוצים לספק. לעיתים לוקר קטן יספק את המטרה, אך פעמים אחרות יש צורך לרכוש לוקרים גדולים יותר, בהם ניתן יהיה לאכסן ולשמור על ציוד רב יותר מארנק או צרור מפתחות לרכב.
גבאי ריהוט משרדי מאפשר לכם לרכוש לוקר בהתאם לדרישותיכם החל מלוקר קטן ועד לוקר גדול ומחולק לתאים. כל הלוקרים מיוצרים בתהליך איכותי וברמת גימור גבוהה כך שאתם מקבלים לוקר המתאים גם לסביבה מבחינת עיצוב ואינו פוגם בה. אם גם אתם זקוקים ללוקרים, זה הזמן ליצור קשר ולזכות בשרות אמין ואיכותי מוביל בתחומו.