03-6831374
מה זה משנה על איזה כסאות למשרד ישבו העובדים?

מה זה משנה על איזה כסאות למשרד ישבו העובדים? ישיבה על כסאות למשרד נוחים ואיכותיים היא חובה כדי למזער את נזקי הישיבה הרבים, הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך. המומחים של חברת גבאי רהיטים ממליצים לנו לשבת על כסאות משרד איכותיים, מגוונים ומעוצבים שנותנים לגוף את התמיכה הטובה ביותר לה הוא זקוק.

 

תוריד לחץ

יום עבודה ממוצע נע בין שמונה לעשר שעות ועבור אנשים רבים חלק נכבד מהיום עובר בישיבה ארוכה מול מסך מחשב. השילוב של לחץ נפשי ועייפות מצטברת עם ישיבה לא נכונה מול מסך המחשב במשך שעות רבות אינה מטיבה עם הגוף או עם הנפש.

 

ישנה דרך להימנע מהנזקים הצפויים, או לכל הפחות למזער אותם באופן משמעותי. דבר ראשון, יש להימנע מלחץ, עד כמה שזה אפשרי, ואם זה בלתי אפשרי מומלץ לפעול להפחתתו, על ידי עיסוי, ספורט, תרגילי נשימה או כל דבר אחר שמרגיע אתכם.  תרגילי מתיחה עדינים לפלג הגוף העליון כמה פעמים במהלך יום העבודה יכולים לחולל פלאים בהרגשתכם הכללית ולהפחית את העומס הפיזי המצטבר.

 

מה שמתאים לך

בנוסף לתרגילים להורדת לחץ ניתן לשלב גם נשימות עמוקות וקצובות שיסייעו לגוף לחדש את זרימת הדם והאנרגיה שלו ולתת לך כוחות מחודשים להתמודדויות שהמשך היום יביא עמו. חשוב מאוד לשבת נכון ובאופן יציב על כסא עם משענת ועם אפשרויות כוונון להתאמה אישית.

 

על מנת להפיק את התועלת המרבית מישיבה על כסא משרדי  איכותי יש לבחור את הכסא שמתאים לך ולמבנה גופך הייחודי. לרוב, כסאות למשרד אינם כסאות אורתופדיים מותאמים אישית, אלא כסאות פשוטים יחסית ומומלץ לרכוש כסא ארגונומי מותאם אישית.  

 

הכי טוב בשבילך

כסאות למשרד הם לא סתם ריהוט משרדי אלא חשובים לבריאות העובדים, כאמור. הכסא שיעשה עבורך את העבודה הטובה ביותר יהיה זה שנותן לגב, לצוואר ולכתפיים את התמיכה הטובה והיציבה ביותר וזה שמאפשר לך להרפות את שרירי הגוף ולשבת עליו שעות ארוכות מבלי לחוש כאבים ולחצים באזורים מסוימים בגוף. בחירת כיסא נכון  לעבודה ממושכת היא השקעת זמן וכסף שכדאי לעשות.