03-6831374
עצות שימושיות

עצות שימושיותריהוט משרדי– בעיצוב המשרד

ריהוט משרדי הוא אחת הדרכים החשובות ביותר לעיצוב המשרד – כך אנחנו נראים.

לריהוט משרד חדש או ישן מהווה אתגר מיוחד למעצבים, הוא צריך לשלב בתוכו  פרקטיות, נוחות , ויופי ,עיצוב חכם מאפשר שינויים ככל שהמשרד גדל והמשרד שלנו תמיד מתפתח ומתרחב, כי הרי כל משרד שואף להתפתח. גם בהוספת ריהוט משרדי במשרד קיים  צריך להקפיד על בחירת שולחנות משרדיים שלא יהיו שונים מהריהוט המשרדי הקיים דבר המקנה אחידות במשרד. 

 עצות לבחירת ריהוט משרדי

בטרם נתחיל בבחירת הריהוט המשרדי , עלינו לבצע מספר פעולות , הראשונה שבהן היא מדידת חדרי המשרד ומיקום החלונות והדלתות.שניה בחירת הצבעים והגוונים המתאימים לאווירה שאנו רוצים להשרות במשרד.עלינו לתכנן את המשרד לניצול החלל  כך שיתאים לנוחות המשתמש וישמור על עיצוב אחיד בכל המשרד.

לאחר שבחרנו את הצבעים נחליט איזה שולחנות משרד יתאימו לנו,קיים מגוון רחב של דגמי שולחנות משרדיים או שולחנות מנהלים,

במקרים רבים מה שיתאים זה שולחן משרדי פינתי אותו ניתן להזמין במידות שונות.


. במשרדים בהם אין מספיק מקום, רצוי לתכנן את סידור הרהיטים בצורה פונקציונלית.

 הריהוט המשרדי הפך בשנים האחרונות לפופולארי מאוד בשוק הריהוט המקומי. 

 בעבר היה הריהוט המשרדי במגוון מצומצם ולא אחיד של עיצובים , בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי בתחום הריהוט המשרדי כיום  ריהוט משרדי הוא תחום עצמאי בתוך  עולם הרהיטים, ובמגוון רחב של אפשרויות,וברמות איכות מגוונות ומתאימות לכל כיס: 

1. רהיטים למשרדי סטנדרטי

2. רהיטי משרד בגימור פורמאיקה ומלמין

3. רהיטים בגימור פורניר טבעי

4. רהיטי משרד בגימור פורניר סינטטי (לימינציה)

5. ריהוט מנהלים יוקרתי

6. רהיטים למשרד בהזמנה מיוחדת לפי הזמנת הלקוח.

כשניגשים למשימת עיצוב המשרד וסביבת העבודה, מומלץ לבדוק את הנושא ולבחור מתוך המגוון הרחב שמציע השוק  של הריהוט המשרדי, את הריהוט הספציפי המתאים לצרכים האישיים שלכם. ואת היצרן המתמחה בייצור רהיטי משרד ברמה ובתקציב המתאים לכם.

ריהוט משרדי מכיל בתוכו מגוון של  קטגוריות והאפשרויות  הן כמעט אינסופיות ומשתנות לפי צרכי הלקוחות .  לדוגמא  חדרי ישיבות שהם חלק מהקטגוריה של ריהוט משרדי אך מהוים תת קטגוריה של ריהוט משרדי,או ארונות מתכת ,קיימים סוגים שונים  של ארונות מתכת המשרתים צרכים שונים, כגון: ארונות מתכת למשרד, תקיות לתליית תיקים מגירות מתכת לתכניות, מגירות פלסטיק, עגלות מגירות, ארגזי מגירות ניידים או קבועים,  מפלסטיק או עץ ,  ועוד. ואלו רק מספר דוגמאות  מיני רבות של הסוגים הרבים של רהוטי משרד  שקיימים היום בשוק. בנוסף  תוכלו למצוא גם אינספור סוגי כיסאות משרדיים, כורסאות מנהלים,כסאות מזכירה,כסאות המתנה, כסאות למחשב,כסאות אירוח, כסאות או כורסאות לחדרי ישיבות, גם שולחנות יש לא מעט סוגים לשימושים שונים, שולחנות כתיבה, שולחנות מחשב,שולחנות מנהלים, שולחנות דיונים,וכמעט כל הסוגים של ריהוט משרדי שאתם מעלים על דעתכם ניתן לקבל בכמה רמות של איכות ומחיר.

שילוב נכון של פריטי הריהוט ייצרו אווירה נינוחה שתתרום לתדמית העסק שלכם
בעיני הלקוחות ובעיני העובדים שלכם.

רהיטי גבאי בע"מ

, הינו מפעל ותיק ומנוסה בתכנון וייצור של ריהוט משרדי בחולון, סביבות עבודה, משרדים ביתיים וכיסאות,  מאז שנת 1976  מבלי להתפשר על אמינות ושירות  ברמות הגבוהות ביותר. אנו מייצרים משווקים ריהוט משרדי, מדפי מתכת ,כסאות, וכורסאות משרדיים למוסדות  רבים  בכל רחבי הארץ, וכן לבתי עסק ולקוחות פרטיים. כאשר מדובר בתחום הריהוט המשרדי, אין להתפשר על האיכות והאמינות.

ומה עם משרד בבית?

ריהוט משרדי לעובדים מהבית חשוב גם כן, בחירת ריהוט משרדי למשרד הביתי  צריכה לשלב בין צרכי המשרד ביום, לצרכיי הבית בערב. הריהוט  במקרה כזה צריך להיות מערכת ארגונומית המשתלבת  יפה עם הריהוט הביתי,  
לסיכום, ניתן להבין כי ריהוט משרדי הוא אחד הגורמים החשובים ביותר במשרד, ומשפיע על האוירה במשרד,על בריאות העובדים,ובעקיפין גם על רמת התפוקה, אז תתחדשו.