03-6831374
ריהוט משרדי - התחלה מבטיחה, גימור מלוטש

ריהוט משרדי - התחלה מבטיחה, גימור מלוטש 

לא כל חברה היא מושג. לא כל חברה היא מותג. אבל ישנן חברות - כדוגמת גבאי, יצרנית רהיטים בכלל וריהוט משרדי בפרט - שהן מותג חזק ויציב. החברה, אשר זה מכבר הפכה להיות שם דבר, מייצרת ומשווקת מכלול ריהוט משרדי לשוק הפרטי והמוסדי. במתחם המפעל מתקיים תהליך ייצור משולב, באמצעות מכונות ממוחשבות, מרפדייה, מפעל לצביעה וכל מה שנדרש בתהליך הייצור מהחל ועד כלה.


יצרנית ריהוט משרדי אשר מקצועיות ומחויבות היא נרות לרגליה ודגלים לעיניה, המיוצרים במתחם המשוכלל של המפעל מאפשרת שליטה ובקרה על כל תהליכי הייצור, המתקיימים בכפוף לתקני איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים. החברה המתחייבת למועדי אספקה מדויקים עומדת בלוח זמנים באופן קפדני.


הריהוט המיוצר בשיתוף פעולה עם אדריכלים ומהנדסים מאפשר לחברה להיענות לכל הזמנה, לרבות הזמנות ייחודיות המחייבות ייצור מיוחד של פריטי ריהוט מצומצמים הריהוט החדשני מודולרי ופונקציונאלי, בחלקו ארגונומי, מתאים היטב לעבודה ממושכת.


 

ריהוט משרדי - שהוא כלי עבודה וסביבת עבודה

 

החברה עושה הכול על מנת לאפשר לעובדים לבצע את עבודתם בתנאים טכניים מיטביים המשפיעים על התפוקה והפריון ובעיקר - מאפשרים לעובדים לעבוד במשך שעות רבות מבלי שייתפס הגב. התכנון והייצור של רהיטים המאפשרים עבודה בסביבה שבה הכל נגיש וזמין ומייתר את הצורך להתכופף או להימתח לעתים תכופות ובכך ליצור מאמץ על הגוף.


כל פריטי הריהוט המשרדי של החברה משווקים עם תעודת אחריות. במידת הצורך וככל שתבקשו - אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון באתר החברה עם נציגי השירות. שירות לקוחות אינו רק שמה של אחת ממחלקות החברה אלא מחויבות מתמדת כלפיהם הלכה למעשה בכל מקום ובכל זמן.


אהבת אנשים והרצון להיטיב עמם ולהקל עליהם הם מניעים חזקים מספיק על מנת לרכז ולמקד מאמץ בייצור רהיטים בהתאמה אישית מרבית. חברות מהגדולות והחשובות במשק הישראלי נמנות עם לקוחות החברה. עשרות ואולי מאות אלפי עובדיהן נהנים מדי יום ממגוון פריטים איכותיים של ריהוט משרדי לרווחתם ולהנאתם.