03-6831374
שולחן כתיבה - לעבודה פורייה וממושכת

שולחן כתיבה - לעבודה פורייה וממושכתשולחן כתיבה - לעבודה פורייה וממושכת

 

 

כאשר אנחנו רוכשים שולחן כתיבה אנחנו לא רוכשים פריט ריהוט דקורטיבי אלא כלי שימושי הדרוש לנו לעבודה. טבעי ומתבקש שנרכוש אותו על פי הצורך והנוחות. גבאי - ריהוט משרדי, חברה ותיקה לייצור ולהתקנת רהיטים לשוק המוסדי והפרטי מציעה מגוון שולחנות כתיבה. איך בוחרים?
המבחר כולל דגמים שונים של שולחנות במבחר צבעים עשיר, עם גימורים מוקפדים ובטיחותיים. ניתן לבחור שולחן עם פלטת עץ או מלמין בציפוי פורניר בצבע לטעמנו, או בזכוכית חלבית מחוסמת, עם רגלי מתכת בצבע אפוקסי איכותי המשדרג את עמידות הרגליים עם מסתור מתכת.

 

שולחן כתיבה לעבודה עם מחשב


היות שרבים עובדים עם מחשב, נדרש שולחן שיאפשר עבודה נוחה. הן השולחן והן הכיסא אמורים להיות מותאמים לישיבה ממושכת, לכן חשוב שיהא מדובר בשולחנות וכיסאות ארגונומיים. מהנדסי החברה שוקדים על פיתוח ושכלול דגמים קיימים לרווחת המשתמשים ולנוחותם. עבור מי מכם הנדרשים לעבוד במשרד שיש בו עמדת מחשב, ניתן להתאים שולחן נוח למידותיכם ועל פי צרכיכם.
החברה מציעה מגוון שולחנות כתיבה, שולחנות עם כיוונון גובה חשמלי ,שולחנות מחשב, שולחנות מנהלים, שולחנות לחדרי ישיבות ושולחנות לפי הזמנה אישית מיוחדת. על מנת להתאים לכל משתמש את השולחן המתאים לו אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציג השירות ולקבל פרטים ומידע ככל שיידרש אודות מגוון השולחנות וייעוץ שבמסגרתו יאופיין ויוגדר אופן השימוש שלכם בשולחן ועל פיו יוצע לכם השולחן המתאים לכם.
מזה עשרות שנים ניצבים באין ספור מוסדות חינוך ומשרדים שולחנות מתוצרת גבאי - ריהוט משרדי, מהם שולחנות מפסי ייצור סדרתי, אשר דורות של תלמידים למדו וכתבו עליהם במשך שנות לימודיהם בבתי הספר היסודי והתיכון. היות שעם עובדות ועם הצלחות לא מתווכחים - מה שעשוי להעיד עדות מובהקת יותר מכל על איכות שולחנות הכתיבה של החברה הן ההזמנות החוזרות ונשנות של משרדים, מוסדות ציבור, מוסדות חינוך ואנשים פרטיים של השולחנות.
שולחן כתיבה שמוטמעת בו טכנולוגיית ייצור חדשנית מוצע במגוון דגמים, חומרים, טקסטורות וגימורים. אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון באתר החברה ולהצטרף אל מאות אלפי לקוחות מרוצים, אשר נהנים מזה שנים רבות משולחנות הכתיבה האיכותיים והבטיחותיים של החברה.