03-6831374
שולחן כתיבה משרדי הבחירה הבאה שלכם

שולחן כתיבה משרדי הבחירה הבאה שלכםשולחן כתיבה משרדי הבחירה הבאה שלכם

 

שולחן כתיבה משרדי הוא הפריט חיוני ביותר בכל משרד. זכרו כי העובדים נעזרים בשולחן בכל מהלך עבודתם, החל מהעבודה על המחשב המונח על השולחן, דרך כתיבת המסמכים ועד הנחת כוס השתייה ממנה הם לוגמים במהלך העבודה. אין ספק כי על השולחן להיות מותאם לכל הצרכים הבסיסים והמתקדמים של כל עובד, על מנת שיצליח לבצע את משימותיו בפרודוקטיביות ולא יתעסק כל היום בשאלה, היכן להניח את הכוס כדי שהמשקה לא ישפך, או כיצד לשבת על הכיסא כדי שיהיה נוח ביחס לשולחן ועוד. בבואכם לרכוש שולחנות למשרד, עליכם לקחת בחשבון פרמטרים רבים ומגוונים לרווחת העובדים.

 

שולחן חשמלי ארגונומי לעבודה בעמידה

עובדים עם בעיית גב יעזרו בשולחן ארגונומי חשמלי עם גובה משתנה עד למצב עמידה המקנה מנוחה לשרירי הגב התחתון, השולחן עם פנל תפעול עם אפשרות לשינוי גובה השולחן וגם אפשרות לקביעת 4 מצבי גובה בלחצני הזיכרון בפנל, כל שינויי הגובה בלחיצת כפתור ,

 

 

שולחן כתיבה משרדי

 

 

מעבר לעובדה כי שולחן כתיבה משרדי, מהווה כלי עבודה לעובד לכל דבר ועניין, הוא עתיד להשתלב בצורה הומוגנית, עם יתר הציוד במשרד. אם לצורך העניין, המשרד שלכם מעוצב בפן המודרני, אל לכם לשלב שולחן וינטז', משום שזה יהווה פריט חריג, אשר ישבש את העיצוב הרווח במשרד. כל שולחן אותו אתם מוסיפים, מחויב להתאים לסגנון העיצוב. העיצוב במשרד, הוא זה שיסמל את אופי המשרד וישדר לבאים מסר חד משמעי. בדיוק כפי שלבוש מהווה רושם ראשוני, כך ציוד המשרד וסגנונו קובע את הרושם הראשוני של בית העסק שלכם. השקיעו מחשבה רבה בבחירת השולחן ואל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

 

 

בחירת שולחן כתיבה על פי איכות חומרי הגלם

 

 

חומרי הגלם הם שיאפשרו לכם לשמור על שולחן כתיבה משרדי לאורך זמן והם אלו שיקבעו את אורך חייו. אם אין אתם מתכננים לרכוש שולחנות בכל שנה, הרי שכדאי כבר היום במעמד הרכישה לברר מהם חומרי הגלם המובילים בתחומם, אשר עתידים לגרום לכם ליהנות מהשולחן גם בשנים הבאות. קיימים חומרי גלם רבים ומגוונים ועליכם לבחור אותם, הן על פי צבעם המקורי והן על פי עמידותם. ככל שחומר הגלם איכותי יותר, כך יעלה השולחן סכום כסף רב יותר, ועל כן בחרו לעצמכם את השולחן המוביל, משום שהשקעה כספית היום, עתידה לחסוך לכם כסף רב בעתיד. גבאי ריהוט משרדי ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה או בקשה.