03-6831374
הכל על שולחנות משרדיים

הכל על שולחנות משרדייםעל פניו, כל השולחנות, ובוודאי שכל שולחנות הכתיבה, יכולים לשמש מעין שולחנות משרדיים בעת הצורך, אך האמת היא שזה לא בדיוק כך. לא מדובר דווקא על סגנון, עיצוב והידור, שהפכו בשנים האחרונות לנפוצים בתחום הריהוט המשרדי בכלל והשולחנות המשרדיים בפרט, אלא במידת הפרקטיות של השולחן דווקא. שולחן משרדי צריך להיות מותאם לישיבה ממושכת, למשל, ולכלול מספיק מקום להניח בנוחות גם פריטים שאינם שייכים בהכרח לעבודה. בנוסף, שולחן משרדי צריך שיהיה בו מקום יעודי מוכן מראש, להשתלשלות כל החוטים והחיווטים הנדרשים לציוד שעל השולחן, כמו המחשב ומכשיר הטלפון, ועוד.

 

כמה סוגים של שולחנות משרדיים יש?

ישנם מספר סוגים של שולחנות משרדיים, שעיצובם, הרמה הפרקטית, מותאם במיוחד לאופן השימוש בהם. שולחנות המתנה יהיו נמוכים מהרגיל, ודומים יותר לשולחן קפה ביתי; שולחנות עבודה יהיו דומים לשולחנות כתיבה רגילים, בהתאם לשינויים שכבר ציינו; שולחנות מנהלים יהיו גדולים יותר, כמובן, ולעיתים יכללו פינת עבודה שלמה; וכו'. השולחנות יכולים להיות עשויים  מחומרים שונים כמו עץ פשוט (לשולחנות מחשב, לדוגמא), עץ מלא, מתכת, אלומיניום או שילובים שונים של חומרים כמו מתכת, זכוכית, עץ, אלומיניום ועוד, ואפשרויות הצבע הן אינסופיות. כדאי להקפיד על איכות השולחן, עמידותו וקלות תחזוקתו, שכן הבלאי של שולחנות אלה הוא גדול.

 

שולחנות משרדיים גם בבית

היום ניתן למצוא פינות עבודה מסודרות, ואף חדרי עבודה שלמים, בהרבה בתים. פינת עבודה ביתית יכולה לשמש לעבודה, כמובן, אך בבתים רבים היא משמשת לשמירת הניירת הביתית השונה, המחשב, אחסון חומרי יצירה ועוד. אם פעם הסתפקו בשולחן מחשב קטן, הרי שהיום השולחנות המשרדיים הגדולים תופסים יותר ויותר מקום גם בבתים פרטיים.

 

רכישת שולחנות משרדיים

כאשר רוכשים רהיטים משרדיים, ובכלל זה גם שולחנות משרדיים, כדאי לקנותם במקום אמין ומנוסה, המספק מוצרים איכותיים ללא פשרות. ברהיטי גבאי, המתמחים בריהוט משרדי, ניתן למצוא את כל סוגי הריהוט המשרדי באיכות ללא תחרות. רשת החנויות הארצית של רהיטי גבאי מייצרת בנגריה, רפדיה ומפעל ממוחשב, ריהוט משרדי משובח, ומייבאת רהיטים ייחודיים וחדשניים. הרשת מקפידה על איכות ושירות גם יחד, מספקת אחריות מלאה על המוצרים השונים, ובין לקוחותיה נמצאות החברות המובילות במשק.