03-6831374
תוכן לדף הבית תחתון

תוכן לדף הבית תחתוןכל איש מכירות מקצועי ידע להגיד שלקוח ירכוש בתנאים בהם הוא מרגיש אמינות, מקצועיות, שמקשיבים לו וכו'. מתוך הבנת התנאים הללו איש המכירות יעשה כמיטב יכולתו לספק ללקוח את המצע אותו הוא מבקש כדי לגרום לו בסופו של דבר לקנות. כלומר קיום התנאים הללו מהווים עבור איש המכירות אמצעי בכדי להשיג את מטרתו – מכירה ללקוח.

 

כמעסיק זהו האינטרס המובהק שלך

כדי להניע את העובדים לביצועים טובים יותר יש לעשות איתם עבודה דומה – להבין מה הם התנאים הבסיסיים שצריכים להתקיים כדי לגרום להם לעבוד בצורה טובה יותר ולהגדיל את התפוקה. כמעסיק זהו האינטרס המובהק שלך להשתמש באמצעי לו זקוקים העובדים כדי להשיג את מטרתך. בסופו של דבר, אם תקיים את התנאים הבסיסיים הללו ותניע באמצעותם את העובדים שלך לביצועים טובים יותר, העסק שלך ירוויח הרבה יותר.

 

ליצור סביבת עבודה נעימה

יצירת תנאים נוחים לעובד וכן אסתטיקה והרמוניה בעיצוב המשרד, יגרמו לו להרגיש טוב יותר בסביבת העבודה שלו. ברגע שהוא ירגיש טוב יותר הוא יוכל להגדיל את התפוקה שלו. חישבו על עצמכם – אתם צריכים לפתור דילמה מסוימת ונדרשים לקריאטיביות.

 

אתם מתיישבים פעם אחת מול שולחן כתיבה ישן ודהוי ,על כסא לא כל כך נוח ופעם שניה מול שולחן מעוצב ומשומר ומתפנקים על נוחות של כסאות מנהלים. סביר שהיצירתיות תגיע עם ריהוט משרדי מעוצב וחדיש. כדי ליצור סביבת עבודה נעימה צריך לבחור ריהוט משרדי איכותי.