03-6831374
וואטסאפ!
איך בוחרים מדפים למחסן

איך בוחרים מדפים למחסןכל עסק זקוק למחסן. לכל עסק יש צרכים ייחודיים הנוגעים לאחסון עצמו בהתאם לסוג הציוד המאוחסן, גודלו, צורתו, ועוד. לכן, בחירת מדפים למחסן ותכנון נכון של המחסן, מראש, הם קריטיים להיותו של המחסן כלי יעיל ואפקטיבי להגדלת הרווחיות, ולא מכשול בגלגלי העסק. מומחי חברת רהיטי גבאי, המתמחה בייצור ושיווק רהיטים משרדיים בהתאמה אישית, מסבירים כיצד לעשות זאת נכון.

 

הגדרת הצרכים והבנת הבעיות

מחסן, כאמור, אמור לשמש כמרכז לוגיסטי להתנהלותו של העסק, וככזה הוא חייב להיות יעיל ופונקציונלי. הגדרת הצרכים בצורה ברורה, לפני התקנת הציוד הפנימי של המחסן, היא חיונית בכדי ליצור מרכז לוגיסטי תומך לעסק. כאשר מדובר בעסק חדש, מומלץ לחשב מראש גם את גודל המחסן הנדרש, בכדי לא לשלם על מקום עודף שאין בו צורך או לגלות שאין מספיק מקום כשמאוחר מדי.  בכל מקרה חייבים לבדוק היטב מהו הציוד שנדרש לאחסן ומהן מידותיו, וכן מהי תכיפות הוצאת הציוד מהמחסן, ובאיזו מהירות יש להוציא אותו משם. היעזרות באיש מקצוע בתכנון המחסן מומלצת בכדי להגיע לתוצאות אופטימליות.

 

התאמת גדלים

כדאי, כאמור, לתכנן את גודל המחסן מראש, בהתאמה לגודל הציוד שיש לאחסן, כמות הציוד המאוחסן, מידת התכיפות שיש להוציא ציוד וכמה מהר יש להוציאו. התאמת גודל המחסן לצרכיכם, כפי שהוגדרו מראש, תמנע בעיות רבות, אך גם אם גודל המחסן כבר נתון, עדיין יש אפשרות לתכנן את המחסן כך שייעל את העבודה ולא יעכב אותה. התאמת מדפים למחסן בצורה נכונה, תוך התחשבות בכל התנאים שכבר צוינו, וכן בגודל המעברים הנדרשים ובכמות התנועה שיש במחסן, יכולה לייעל את העבודה בצורה  ניכרת, גם אם המחסן אינו מתאים בדיוק בגודלו.

 

התנהלות נכונה בתוך המחסן

האם יש לכם צורך להוריד סחורה עשרות פעמים ביום או שמא מדובר בכמה פעמים בודדות ואפילו פעם ביום בלבד? ישנם פתרונות רבים ומגוונים לאחסון ותכנון מדפים למחסן: מדפים מודולריים, מדפים נשלפים, מדפים זזים, מלגזות, ועוד. השארת מעברים מתאימים והתאמת צורת האחסון לכמות התנועה במחסן הן שתי הנקודות החשובות ביותר בהפיכת המחסן למרכז לוגיסטי של ממש. מומחי חברת גבאי ישמחו ללוות אתכם החל  משלב התכנון ועד לסיום הביצוע של המרכז הלוגיסטי של חברתכם.
 

לקטלוג מדפים למחסן