03-6831374
וואטסאפ!
ארון מתכת - לחיי מדף ארוכים

ארון מתכת - לחיי מדף ארוכיםבכל משרד קיים צורך בארון לאחסון מסמכים, תיקיות, קלסרים, ציוד וחומרים משרדיים שונים. ארון מתכת של חברת גבאי רהיטים הוא אחד הפריטים היותר שימושיים במשרד. הוא מגיע עם ידית שקועה או בולטת, ולפי דרישה וצורך - גם עם מוט ביטחון המאפשר הוספת מנעול תלייה המגביר את ההגנה על החומר השמור בו.


ארון מתכת מוצע לצרכנים במבחר ובמגוון צבעים דקורטיביים, לאחר שהוא נצבע בפס הצביעה האפוקסי הייחודי של המפעל. הצבע לא רק מייפה את הארון אלא גם מגביר את עמידותו בפני קורוזיה. זו גם הסיבה כי ארונות המתכת מיוצרים עם רגליים מפלסטיק.

 

ארון מתכת דקורטיבי

אחד מהפריטים היותר מעוצבים של החברה הוא ארון מתכת עם דלתות הזזה , המיועד להנחת קלסרים וגם לקישוטים קטנים. על פי דרישת הלקוח הארונות מיוצרים ומשווקים בגדלים שונים, חלקם עם מדפים נשלפים, ניידים, במגוון צבעים כגון: אפור, לבן שלג, לבן חלבי, בז', כחול ואפור, כאשר ניתן לשלב צבעים שונים לגוף הארון ולדלתותיו.

 


ארון מתכת מהווה פתרון אחסון מצוין למשרד. מנגנון הנעילה שלו מאפשר שמירת חומר חשוב ומגן עליו הן מפני עיניהם של מי שלא אמורים להיחשף אליו והן מבחינה פיזית. במשרד ניתן לשלב מספר ארונות בגדלים שונים, על פי הצורך והמקום.


בשוק המוסדי ובשוק הפרטי ידועים מוצרי חברת הרהיטים גבאי כמוצרים אפקטיביים ודקורטיביים גם יחד. מאחר שהארונות משמשים כמכשיר שימושי בסביבת עבודה פעילה, הם עשויים להיפתח ולהיסגר לעתים תכופות ולכן יש חשיבות לאיכותם.

ארונות המתכת קלים לניקוי. השימוש הקל והנוח בהם מצדיק את רכישתם.מגוון הצבעים שבהם הארונות מוצעים מאפשר לכם להתאים את צבעיהם לצבע שאר פריטי הריהוט במשרד כדי ליצור ולשמור על חזות דקורטיבית ואסתטית אחידה. הקטלוג הווירטואלי פתוח באתר החברה עכשיו לעיונכם.


קניית ארון מתכת של חברת רהיטים שהיא שם דבר בתחום ייצור ריהוט משרדי ושיווקו היא קנייה נבונה ומשתלמת. אם אתם מתלבטים בסוגיית סוג הארונות המיטבי עבורכם, תוכלו להתייעץ עם נציגי השירות המקצועיים של החברה ותיענו ברצון, במהירות ובאדיבות. תקבלו תשובה לכל שאלה ומענה יסודי שיאפשר לכם לבחור את המוצר הטוב והמשתלם לכם ביותר.