03-6831374
וואטסאפ!
ארונות מתכת - אחסון בטוח

ארונות מתכת - אחסון בטוחארונות מתכת במשרדים ממלאים צורך ממשי, בהיותם מקום לאחסון חומר. חומר חשוב ומסווג יכול להישמר בתוך הארונות שניתן להגן עליהם לא רק באמצעות מנגנון נעילה המובנה בהם אלא במוט ביטחון היוצר מעין חגורת ביטחון המגבירה את הבטיחות ואת ההגנה.


ארונות מתכת הם פתרון פונקציונאלי לאחסון אבל הם אינם הפתרון היחיד. חברת גבאי ריהוט משרדי מציעה ללקוחותיה מגוון פריטים של ריהוט משרדי, לעבודה נוחה ואפקטיבית. אנשי המקצוע של החברה שוקדים כל העת על שכלול המוצרים, תוך הטמעת טכנולוגיות ייצור חדשניות ושימוש בחומרים ובציפויים המאריכים את 'תוחלת החיים' של המוצרים. לבד מפריטי ריהוט רבים, חברת גבאי ריהוט משרדי, באמצעות יועציה המקצועיים, תעניק לכם ייעוץ ותסייע לכם לבחור את המוצר הנדרש לכם באופן שייתן מענה מיטבי לצרכים ויעמוד במסגרת התקציב שאתם מסוגלים להקציב לרכישתו.

ארונות מתכת נחשבים איכותיים ועמידים. מי שמבקשים לשוות לציוד המשרדי במשרדם גם חזות של ריהוט דקורטיבי יכולים להזמין אותם עם דלתות זכוכית, המשמשות מעין חלונות ראווה. ארונות לאחסון קלסרים ניתן להזמין עם שתי דלתות הזזה, באופן המקל הן על האחסון והן על פתיחת הארון וסגירתו. ארונות מתכת עם דלת אחת או שתי דלתות, נמוכים וגבוהים, עם מוט ביטחון או בלעדיו, עם אפשרות להזמנת דלתות זכוכית ועוד.


הארונות יציבים ובטיחותיים. הם חזקים יותר וקל לנקות אותם. התכולה המאוחסנת בהם מוגנת היטב. הארונות מוצעים עם מבחר של ידיות נוחות לפתיחה ולסגירה. ארונות הזזה לבית שונים בתכלית מארונות מתכת משרדיים. הארונות נצבעים במגוון צבעים אפוקסיים בתנור, כאשר הכול נעשה במתחם המפעל של חברת גבאי ריהוט משרדי.

הארונות  של גבאי ריהוט משרדי הם שם דבר לאיכות ולמצוינות. מדובר במוצר שימושי איכותי ופרקטי. ארונות מתכת מוצגים ומוצעים גם בחנות המפעל, שבה אפשר להיחשף ולהתוודע אל פריטים רבים של ציוד משרדי, לרבות ציוד עודף, המוצע למכירה במחיר מופחת והזדמנותי.