03-6831374
וואטסאפ!
בחירת וילון למשרד 

בחירת וילון למשרד הוילון הוא אחד מהפריטים המשפיעים ביותר על עיצוב המשרד והאווירה במשרד. וילון למשרד מציע מספר יתרונות עיצוביים לצד יתרונות פרקטיים. הוילון תוחם את המשרד ויוצר בו אווירה חמה מצד אחד ואלגנטית מצד שני, והוא חלק חשוב ממכלול העיצוב והריהוט המשרדי.
 
בנוסף, הוילון נעשה חשוב במיוחד בחודשי הקיץ הישראלי, כפתרון לבעיית קרני השמש, ומסייע ביצירת צל, שלא רק מקרר את המשרד ומבודד אותו מחום, אלא גם מאפשר עבודה מול מסך המחשב או המכשיר הנייד כאשר קרני השמש מסנוורות, במיוחד במשרדים מודרניים, בהם לא קיימים תריסים. 

 

הוילון כפריט עיצובי

באמצעות וילון למשרד ניתן לאזן בין יוקרה ואלגנטיות לתחושה מודרנית ו/או ביתית. מכיוון שהמשרד הינו מקום שבו אנו עובדים ומבלים שעות רבות, אך גם מקיימים פגישות ואמורים להרשים את המבקרים בו ולשדר מסר מסוים, חשוב לבצע התאמה מיטבית של וילון, שיתאים לאופי ולעיצוב המשרד אך גם יהיה נוח ופונקציונלי, ויספק הצללה איכותית.

וילון איכותי מספק הרבה יותר מצל, ומסוגל לספק בידוד, לשנות (לטובה או לרעה) את האקוסטיקה במשרד, לספק פרטיות, לסייע בריכוז, לאפשר החשכה של החדר בעת הקרנת מצגות ועוד. בבואכם לבחור וילון, יש לקחת בחשבון דברים כמו התאורה הטבעית של החדר (שעשויה להשתנות בהתאם לגודל החלון ולמבנים או עצים מחוץ למשרד שעשויים להסתיר את אור השמש), לצד האווירה שרוצים להשיג, כולל התחשבות בריהוט הקיים. 

 

וילון למשרד – אז איך בוחרים? 

בחירת וילון למשרד היא עסק למקצוענים. בבחירת הוילון, יש להתחשב בצרכים העיצוביים / אסתטיים של המשרד, לצד הצרכים הפונקציונליים. ישנם סוגים רבים של וילונות משרדיים, דוגמת וילון הצללה ורטיקלי מבד המתאים במיוחד לחלונות רחבים, וילונות אלומיניום בצבעים שונים, וילונות הצללה לחלון אלכסוני, וילון ונציאני המאפשר מגוון מצבי הצללה, וילון רומי במראה שמשלב בין חום ליוקרה ועוד.

בתהליך בחירת הוילון מומלץ להיעזר באיש מקצוע, שיבצע מדידות ויתאים עבורכם את הוילון הנכון. לרהיטי גבאי למעלה מארבעים שנות ניסיון בוילונות למשרד בכלל, וילונות חשמליים למשרד בפרט, וילונות לפי מידה ועוד, וביכולתנו לשלוח אליכם נציג לביצוע מדידות ללא תשלום, שיסייע לכם בבחירת הוילון המושלם.