03-6831374
וואטסאפ!

דלפק קבלה הוא כרטיס הביקור וחלון הראווה הפנימי של המשרד. הוא המותיר את הרושם הראשון, הבלתי אמצעי, על כל מי שנכנס אל המשרד. דלפקי קבלה עשויים להעיד על יוקרת המשרד והידורו, בבחינת – טיפה בים. 

עמדת קבלה פינתית בשילוב רשת מתכת וזכוכית חלבית

עמדת קבלה פינתית בשילוב רשת מתכת וזכוכית חלבית

דלפק מזכירה פינתי עמדת קבלה מרשימה בשילוב רשת מתכת
עמדת קבלה פסים

עמדת קבלה פסים

להגדלה לחץ על התמונה 
דלפק דגם פאר

דלפק דגם פאר

להגדלה לחץ על התמונה 
דלפק מזכירה דגם

דלפק מזכירה דגם "מיטל"

להגדלה לחץ על התמונה 
דלפק פינתי משולב חזית זכוכית

דלפק פינתי משולב חזית זכוכית

דלפק למזכירה פינתי עמדת קבלה מרשימה בשילוב זכוכיתאפשרות לצריבת לוגו 

דלפק קבלה – חלון הראווה הפנימי

לצורך הזמנת דלפק קבלה חשוב ומומלץ להידרש לשיקולים שונים: האם רוב המבקרים במקום שבו ניצב הדלפק הם עובדי המקום או אורחיו, מה המקום העומד לרשותכם, כמה אנשים אמורים לאייש את עמדת העבודה, האם נדרשות מחיצות להפרדה לשמירה על פרטיות ועוד. לא הכול שאלה של מחיר אף שבשורה התחתונה שכל השיקולים מתכנסים אליה.
 
דלפק קבלה עשוי להעיד על רצינות החברה ועל הסדר והניקיון השוררים בה, על החשיבות שמייחסים לרושם החיצוני ועל ההבנה כי רושם זה מבטא גם ערכים ומאפיינים שאינם גלויים לעין אבל קיומם ניכר בעליל.
 
חברת "גבאי ריהוט משרדי" המייצרת ומשווקת ריהוט משרדי אמונה גם על ייצור והתקנה של דלפקי קבלה. אתם מוזמנים להתקשר ולהתייעץ עם אנשי המקצוע של החברה על מנת להתאים לכם דלפק קבלה שיענה על הצרכים של המשרד ושל החברה.
על אף החשיבות של יצירת רושם על הפוקדים את המקום, חשוב לקחת בחשבון כי מאחורי הדלפק הגלוי אמורים לשבת לא רק בני אדם ממתינים לתורם להיכנס אל המשרד או המשרדים שמאחורי דלפק הקבלה אלא עובדים אשר הדלפק הוא סביבת העבודה וחלק מהאביזרים הנדרשים לביצועה.
 
דלפק קבלה מגלה טפח ומסתיר טפחיים... החלק הסגור בו מאפשר יצירת נישה מוגנת, חצי פרטית, שבה אפשר להניח נייר שלא רוצים שתוכנו ייחשף לעין כול או כוס משקה, לבד, כמובן, מטלפון, צג מחשב, כלי כתיבה וכל הציוד הנדרש לביצועה של העבודה על ידי מי שמאיישים את העמדה או א עמדות העבודה מאחורי הדלפק.
 
לקוחות מרוצים רבים הנהנים ממגוון הדלפקים שייצרה עבורם חברת גבאי המומחים לריהוט משרדי ודאי עשויים להעיד אל איכות המוצר. אשר על כן, אם אתם רוצים להזמין דלפק קבלה לא זה בלבד שאינכם צריכים ללכת רחוק – אתם לא נדרשים ללכת כלל. רק לגלוש ולהזמין.