03-6831374
וואטסאפ!
הכל על מדפים למחסן ביתי

הכל על מדפים למחסן ביתימחסן הוא בדרך כלל חדר קטן, לא מאוורר, מבולגן שממש לא עושה חשק להיכנס אליו. לפעמים פשוט אין ברירה ואנו נתקלים במקרים בהם אנו זקוקים בדחיפות למשהו שנמצא במחסן. מה עושים? איך הופכים את המחסן למקום סביר בו נוכל לשלוף מיד את מה שנחפש?


מדפים למחסן ביתי הם הפתרון האידיאלי לכל מחסן, המאפשרים סדר בתוך ערימת הבלגן במחסן.
גבאי - הנה חברה ותיקה וידועה בייצור ריהוט משרדי, בעלת רשת חנויות בארץ.
כמו כן, מתמחה מעל שלושים שנה בשיווק ואספקת מדפים לחנויות, מדפים למחסן ולתצוגה.

 

תכנון נבון של מדפים למחסן

כדי לתכנן בתבונה מדפים למחסן ביתי יש להתחשב במגבלות השונות שיש במחסן ובעוד פרמטרים נוספים.
ראשית, חשוב לקחת מידות מדויקות של המחסן עצמו כגון: אורך, רוחב וגובה ולהתייחס גם למיקומה של דלת המחסן וכיוון הפתיחה שלה. לאחר מכן, יש לברר מהו מספר המדפים הנדרשים כדי לאחסן את תכולת המחסן. גובה המדפים הוא בהחלט גורם חשוב בבואכם לתכנן מדפים למחסן ביתי, שכן, אם יש ברשותכם מחסן בעל תקרה גבוהה לא מומלץ לנצל את כל הגובה, אחרי הכל אתם אלו שתצטרכו לטפס לשם. את עומק המדפים רצוי לתכנן על פי גודל האריזות שיש ברשותכם, על מנת שתוכלו להיות בטוחים שהכול יאוחסן במדפים שתתקינו.

 

בחירת סוג המדפים

מדפים למחסן ביתי צריכים להיות חזקים ופרקטיים והדגש יהיה פחות על עיצובם. על כן, רצוי מאוד לבחור במדפי מתכת חזקים, כמובן על פי הגודל הנדרש למחסן שלכם. יתרון נוסף למדפי מתכת הוא הקלות שבניקיונם. מחסן ידוע כצובר אבק ולעיתים נדרש מעט ניקיון. מדפי מתכת יאפשרו לכם לנקות אותם ביתר קלות, די במעט מים ומטלית והאבק נעלם.