03-6831374
הכל על שולחן ישיבות

הכל על שולחן ישיבותכמעט כל עסק או חברה, אפילו הקטנים שביניהם, מכילים חדר ישיבות ובו שולחן ישיבות מכובד. בחדר הישיבות נערכות פגישות עם אורחים חיצוניים, פגישות מרובות משתתפים מתוך החברה, התכנסויות חגיגיות, ישיבות צוות ועוד.

השימוש הרב שניתן לערוך בחדר הישיבות הופך אותו לחלק חיוני בכל משרד, וככזה יש להשקיע מחשבה בתכנונו ועיצובו, כך שיוכל לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר. מומחי חברת גבאי רהיטים, המתמחה בייצור ושיווק רהיטים משרדיים, החל ממדפים למחסן ועד כסאות מנהלים, מספרים על בחירת שולחן הישיבות ועיצובו.

 

ה-שולחן

דין שולחן ישיבות אינו כדין שולחן כתיבה. כלומר – ברכישת שולחנות עבודה לעובדי החברה יש להשקיע בעיקר בנוחותם לעובדים, בכדי לייעל את עבודה ולמנוע נזקים בריאותיים שונים לטווח הארוך.

 

בעת רכישת שולחנות ישיבה יש לשקיע בעיקר בהתאמתם לחדר ובמראה המכובד שלהם. ניתן לומר ששולחן הישיבות הרשמי חשוב אפילו יותר משולחנו של המנהל וחשיבותו זהה לחשיבות של כסאות מנהלים מבחינת הרושם שעליו להשאיר על לקוחות ואורחים.

 

איך בוחרים שולחן ישיבות

יש לתכנן את חדר הישיבות בקפידה, על ידי אנשי מקצוע בתחום העיצוב, כך ששולחן הישיבות ישתלב בחדר באופן מושלם. כאשר בוחרים בשולחן הישיבות יש לקחת בחשבון את גודל חדר הישיבות, מספר האנשים המקסימלי שנרצה להושיב סביב השולחן בפעם אחת, מספר הפעמים בשבוע שאנו צפויים להתשמש בחדר, ועוד.

 

לפי הצרכים האלה, ובהתאם לעיצוב הפנים הכללי, ניתן לבחור את צורת השולחן ואת החומר ממנו הוא יהיה עשוי – עץ, נירוסטה, זכוכית, שילוב חומרים וכו'.

 

התאמה עיצובית

שולחן ישיבות צריך להיות מאסיבי, גדול וחזק. על השולחן להכיל מספר רב של מקומות ישיבה באופן יחסי, בהתאם לגודל החברה ולצרכיה ולהיות מסוגל לשאת ציוד רב בעת הצורך. השולחן יכול להיות עגול, אליפטי או מרובע, אך תמיד יש לקחת בחשבון את הפרופורציות שלו לחדר.

 

שולחן הישיבות צריך להתאים לחדר מבחינת הגודל (ומבחינת העיצוב בכלל), כך שלא יתפוס חלק גדול מדי מהחלל וגם לא יבלע בו. כמו כן כדאי לזכור שעל היושבים מסביב לשולחן לשמוע זה את זה בקלות ולהיות מסוגלים לדבר ביניהם ללא צעקות. היעזרו באנשי מקצוע מנוסים בתחום עיצוב הריהוט המשרדי בכדי להגיע לעיצוב השולחן המושלם עבורכם.