03-6831374
וואטסאפ!
כורסת מנהלים איכותית ובריאותית

כורסת מנהלים איכותית ובריאותיתכורסת מנהלים

כורסת מנהלים איכותית ובריאותית


כורסת מנהלים היא לא עוד כורסה עליה יושב המנהל אלא היא סמל סטאטוס המשדר את יוקרת המשרה אותה מאייש המנהל. רבים נוטים לחשוב כי על הכורסה להראות מרשימה כשהלכה למעשה יש לשים דגש על איכות הכורסה, עיצובה והמחיר שלה. נוחות הכורסה היא זו שפעמים רבות הופכת מנהל למנהל יעיל יותר, משום שככל שהוא יושב בנוח, כך הוא ממוקד יותר בעבודתו ובקבלת ההחלטות המוטלות עליו. אין ספק כי מנהלים יושבים במשך זמן רב על הכורסאות ועל כן עוד לפני שאתם ניגשים לרכוש כורסאות מנהלים, עליכם לבחון את האופציות ולבחור הכורסה הנוחה, הבריאותית והמרשימה ביותר עבורכם ועבור העובדים שלכם.
 

כורסת מנהלים

כורסת מנהלים היא בעלת מנגנון אשר מאפשר למנהל להזיז את הכורסה קדימה ואחורה ולהתאים את תנוחת הישיבה כראות עיניו, בכל זווית אותה יטה המנהל תינעל הכורסה ותישאר כך שהישיבה תהיה נוחה ובריאותית. בכורסה משענות ידיים רכות וארגונומיות אשר ניתנות לסיבוב כך שהידיים יונחו בצורה הנוחה למנהל וכל זאת על מנת לאפשר לו נוחות מקסימאלית ללא עוררין. אם חשבתם שכאן הסתיימו הפינוקים, הרי שגם משענת הראש ניתנת להתאמה אישית של כל מנהל, היא גמישה ומתכווננת בהתאם לבקשתכם, ניתן לנעול את הגב בכל זווית ובכל גובה ואף להתנדנד על הכורסה בהתאם למשקלו של כל אדם ועוד.
 

כיצד בוחרים כסא מנהלים

הבחירה הכורסה לכאורה היא פשוטה, אך עוד לפני שאתם בוחרים כורסת מנהלים רק על סמך מבט חטוף, כדאי שתבחנו את מפרט הכורסה, תכירו את יתרונותיו ביחס לשעות העבודה המרובות אותן בהן מבלים בישיבה במהלך כל יום ובהתאם לשמירה המקסימאלית על בריאותכם. במידה ותרצו ותרגישו בנוח, אתם כמובן מוזמנים לשבת על הכורסה המיועדת ולבחון את הנוחות אותה היא מספקת ובהתאם תחליטו האם היא מספיקה עבורכם או שמא תרצו לבחון כסאות מנהלים נוספים בהן תרגישו יותר בנוח. שימו לב כי קיימים דגמים רבים במיני עיצובים כך שאתם יכולים להתאים עבורכם את הכורסה גם ביחס לעיצוב המשרד על מנת שהיא תשתלב בהומוגניות ואף תתרום באופן מהותי לסגנון העיצוב בחלל.