03-6831374
וואטסאפ!
כיצד כיסאות מזכירה ישפיע על תפקוד המשרד שלך?

כיצד כיסאות מזכירה ישפיע על תפקוד המשרד שלך?
כיסאות מזכירה מדגמי גבאיבעלי התפקידים במשרד שלך רבים ולכל אחד התחום המקצועי שלו, אך יש תפקיד אחד שראוי לתת עליו את הדעת – וזוהי המזכירה שלך. הרי המזכירה של המשרד היא האדם הראשון שפוגשים בכניסה לעסק והיא בעצם האדם עליו אתה נשען יותר מכל, היא זו שאתה סומך עלייך שתתמוך בך במהלך היום והיא זו שמחפה עלייך בזמנים בהם אתה לא נגיש – היא בעצם יד ימינך בתפעול המשרד. שניכם עובדים שעות רבות ושניכם נמצאים מול השולחן במשך רוב הזמן, ולכן עלייך לדאוג לכיסא ראוי כפי שהיית דואג לכיסא עבורך, אל תקל ראש בנושא כיסאות מזכירה.

 

כיסאות מזכירה כחלק מהנוף המשרדי

ככלל הריהוט המשרדי, גם בנושא בחירת הכיסא עבור המזכירה שלך יש לתת את הדעת. כשם שבחרת עבורך ועבור העובדים שלך כיסאות שמתאימים לאווירה הכללית של העסק, כך עלייך לבחור את הסגנון העיצובי של כיסא המזכירה. כיסא המשתלב כראוי במשרד יעיד על יוקרה ותשומת לב לפרטים הקטנים, אותן רושם שאתה רוצה להשאיר על הלקוחות שלך.


כמו כן, מאחר שהמזכירה שלך מלווה את שעות העבודה שלך, עלייך לדאוג לבריאות הגב שלה ולוודא שהשעות הרבות שהיא יושבת מול המחשב יעברו בנוחות המירבית שניתן להציע. לכן, יש לחפש כיסאות מזכירה אורטופדיים, המעניקים תמיכה טובה ונכונה לאורך הגב כולו, גם במהלך ישיבה ממושכת. עיצוב נכון של הכיסא ישמור על שביעות רצונה של המזכירה שלך ואתה תוכל להיות בטוח שעבודתה נעשית על הצד הטוב ביותר.

 

כיסא טוב – שירות טוב

כשם שאינך רוצה שהעובדים שלך יחסירו ימים מיותרים, כך אינך רוצה שהמזכירה שלך תחסיר ימים בגלל כאבי גב מיותרים, אשר אותם יכלת לחסוך אם היית בוחר בכיסא הנכון עבורה. עלייך להסתכל על התמונה הרחבה בבואך לבחור רהיטים למשרד שלך, ואמנם כיסא מעוצב יראה יפה כחלק מהאווירה הכללית, אם הוא לא כיסא ארגונומי, הכל בטל ומתבטל.


אצלנו ברהיטי גבאי יש את הפתרונות הנכונים עבור המשרד שלך – כסאות מזכירה ארגונומיים, שיספקו את הנוחות הראויה למזכירה שלך, אשר משלבים בתוכם גם עיצובים נקיים ונכונים עבור האווירה הכללית של עיצוב המשרד שלך.