03-6831374
וואטסאפ!
כסאות מזכירה – בחזית המשרד 

כסאות מזכירה – בחזית המשרד קל לפעמים לשכוח, אבל הכסא המשרדי הוא מהפריטים החשובים ביותר בכל משרד ובשגרה שלנו. משום שאנחנו יושבים עליו במשך שעות רבות, החשיבות של כסא לבריאות, לנוחות, לריכוז ולתפוקה שלנו חשובה מאוד. כסאות מזכירה אינם יוצאי דופן אך עליהם להיות מצד אחד נוחים מאוד ולתמוך בצורה ראויה בגב, בידיים ובצוואר, ומצד שני גם מעוצבים בהתאם למשרד כולו. אחרי הכל, המזכירה או פקידת הקבלה היא לרוב ה׳פנים׳ של המשרד, והדבר הראשון שהמבקרים במשרד רואים.

 

כסא משרדי שנותן לנו גב

כסא משרדי טוב אמור לספק תמיכה ראויה לגב ולשאר חלקי הגוף, ולכן נחשב לאחד מהרהיטים שכדאי לשים לב היטב למאפיינים שלהם בעת ההזמנה. התפשרות על כיסאות לא איכותיים מספיק, או כאלה שלא מספקים תמיכה טובה מספיק לגב ומעודדים צורת ישיבה לא נכונה, עלולה לגרום לעובדים שלכם לכאבים ובעיות גב, ומחקרים מראים שהיעדרויות רבות ואיכות עבודה ירודה נובעים במקרים רבים מבעיות גב שקשורות לישיבה ממושכת על כסאות שאינם נוחים ותומכים מספיק.

 

למה כדאי לשים לב בבחירת כסאות מזכירה?

בין אם מדובר בכסאות מזכירה, כסא למחשב, כסאות המתנה או כסא לדלפק הקבלה, אין ספק שהנוחות צריכה להיות מקסימלית. על הכסא שבחורים להיות בעל משענת מתכווננת, המאפשרת התאמה לצורת הגב של כל עובד/ת במשרד. על המשענת להיות מסוגלת ׳להינעל׳ ולאפשר ישיבה זקופה תוך כדי עבודה. בנוסף למשנעת, יש לשים לב לידיות/משענות לידיים, לריפוד ׳נושם׳, לחוזק של הכסא וכמובן לעיצובו. 

 

כסאות למטרות שונות

ובכל זאת, יש מעט הבדלים בין סוגי הכסאות המיועדים למטרות שונות. כך למשל, כסאות מחשב מיועדים לעבודה ממושכת יותר, ולכן עליהם להיות מסוגלים לתת תמיכה לגב ובמיוחד לגב התחתון, ותמיכה לזרועות באמצעות משענות ידיים מתכווננות. כסאות המתנה לעומת זאת, מתאימים פחות לישיבה ממושכת של שעות, אך מציעים ישיבה נוחה במיוחד, ולרוב משולבים יותר בעיצוב של חדר ההמתנה/הקבלה. כסאות מזכירה, בדומה לכסאות מחשב, אמורות לספק נוחות מקסימלית לצד תמיכה לגב התחתון, לרגליים ולידיים, אך גם חשובה הניידות שלהם, שמאפשרת תזוזה מהירה במשרד, לכן יש לשים לב לגלגלים קשיחים ויציבים העשויים מחומר איכותי.