03-6831374
וואטסאפ!
כסאות מזכירה - נוחות היא שם המשחק

כסאות מזכירה - נוחות היא שם המשחקכסאות מזכירה נוחים, ארגונומיים, המאפשרים למזכירות לשבת בנוחות ולבצע את העבודה במשך שעות רבות מוצעים במגוון דגמים ועיצובים. הכיסאות מותאמים לעבודה נוחה במחשב, עם ריפודים בצבעים שונים. כסאות מזכירה לשוק המוסדי והפרטי מוצעים בכמות ובאיכות שכמוהם קל למצוא בחברת גבאי רהיטים. ניתן להתאים את הכיסא המבוקש לכל פקידה. כיסאות בעיצוב ארגונומי המצוידים במנגנון סינכרוני המאפשר שינוי זווית הגב ונעילתה - לישיבה יציבה ובטוחה - בכל זווית מבוקשת, מאפשר ישיבה ממושכת ועבודה חלקה ורצופה.


אתם מוזמנים לסיור וירטואלי באולם התצוגה הגדול והעשיר שבאתר החברה, בכדי להיחשף למבחר הכיסאות, להתרשם ממנו ולבחור את הכיסא המתאים. כל הכיסאות מתאימים הן לעבודה עם מחשב והן לשולחנות כתיבה על השולחן עצמו.


כסאות מזכירה מיוצרים בכפוף לתקני איכות ובטיחות מחמירים, כאשר גם הכיסאות המיובאים על ידי החברה הינם כיסאות שיצאו מפסי ייצור של החברות הטובות והאיכותיות שביצרני הריהוט המשרדי בעולם. החברה לא חוסכת מאמצים ומשאבים באספקת כיסאות מזכירה מיטביים.


השקעה ממושכת, הקפדה על כל פרט, ראיית הלקוח כמטרה אשר לשמה משקיעה החברה את מאמציה - כל אלה מוטמעים בכל כיסא בפרט ובכל פריטי הריהוט המשרדי בכלל שהחברה משווקת. שיתוף פעולה עם אנשי מקצוע רלוונטיים מאפשר לגבאי רהיטים לספק מוצרים ברמה הגבוהה ביותר.


כסאות מזכירה ניתנים להזמנה בכל צבע. על פי עדותן של מזכירות רבות - הכיסאות האיכותיים מאפשרים עבודה נוחה. ניתן להזיז ולשנע את הכיסא ולהתאימו לכל מצב, כך שהמזכירה שולטת על סביבת העבודה ויכולה להגיע לכל פינה בשולחן.


על מנת ליהנות מהכיסא האפקטיבי ביותר מומלץ להתייעץ עם אנשי השירות המקצועיים של החברה, אשר יסייעו לכם לאפיין את השימוש המיועד בכיסא ולהציע לכם את הכיסא העשוי להתאים לכם. דווקא בשל המבחר הגדול ושפע האפשרויות חשוב לבחור באופן מושכל.


כסאות מזכירה של החברה משמשים אלפי אנשים במוסדות ציבוריים ובבתים פרטיים. בחירה מושכלת ומוקפדת של כיסא משפיעה לא רק על איכות העבודה, על התפוקה ועל הפריון; לבחירה כזאת יש חשיבות והשפעה על הבריאות. כאשר החברה מוציאה מאולם הייצור שלה כיסא או כאשר היא מייבאת אותו היא מחויבת להציע לכם מוצר בטיחותי ובריאותי. נסו והיווכחו.