03-6831374
וואטסאפ!
כסאות סטודנט - נוחות ללא פשרות

כסאות סטודנט - נוחות ללא פשרותמי מאיתנו לא היה לפחות פעם אחת בחייו בחדר הרצאות, במכללה, ביום עיון של מקום העבודה, בהרצאה, בתדריך, בבית ספר וכיו"ב. באותו חדר הרצאות גדול היו מסודרים בשורות כסאות סטודנט. חלק מאיתנו זוכרים את הישיבה על הכסא כחוויית נוחות וחלק, כסיוט מתמשך של לפחות שעה על כסא קשה וגב שבור בסוף ההרצאה.

 

מה צריך להיות בכסא?

לחברת גבאי ריהוט משרדי מפעל חדשני ומאובזר במכונות מתקדמות לייצור ריהוט משרדי בכלל ומרפדייה לייצור כסאות בפרט. החברה מאמינה כי כסאות סטודנט מוכרחים להיות בראש ובראשונה נוחים לישיבה. שכן, הישיבה הארוכה ורמת הריכוז של הסטודנטים בעת הרצאה מחייבים ישיבה על כסא נוח לגוף ולגב, העשוי מחומרים איכותיים, אשר נוח לכתיבה. לצד הנוחות, חשוב שיהיה מותאם בעיצובו לעיצוב הכללי של  סביבת הלימודים בו הוא נמצא.

 

הכול פונקציה של תקציב

סביר להניח שכל מוסד שכולל בתוכו חדר הרצאות המכיל כסאות תלמידים, היה מעוניין בכיסאות האיכותיים ביותר והנוחים ביותר עבורו. אולם, לא תמיד התקציב מאפשר זאת, שכן קיימים מגוון רחב של כסאות כאלו, אשר מעוצבים מחומרים שונים ואיכויות שונות. כסא סטודנט דמוי עור, כסא  פלסטיק, כסא מרופד עם מדף מתקפל ועוד - כל אלו שונים האחד מהשני בנוחות, בעיצוב ובאיכות. בפועל יוצא מכך, ישנם הבדלים גם במחירים. ככל מוצר אחר, המיטיב לשלם יקבל כסא נח יותר, עמיד יותר ואיכותי יותר. 

 

עם גב לא משחקים 

לצד שיקולי המחיר והתקציב, חשוב להבין כי אחרי הכול יש את העניין הבריאותי. סטודנטים יושבים שעות רבות בחדר הרצאות ולעיתים שמונה עד עשר שעות לימוד רצופות. כסאות סטודנטים שאינם איכותיים ואינם מותאמים לגב, יכולים לגרום לגב נזק בלתי הפיך לעמוד השדרה. לכן, כאשר מדובר במוסד בו יש שימוש רב בכיסאות אלו, חשוב להקפיד על איכות ונוחות מרבית.