03-6831374
וואטסאפ!
לבחור כסא משרד ששומר על הבריאות

לבחור כסא משרד ששומר על הבריאותצריכים לרהט את המשרד או להחליף כיסא שהתיישן? אל תקלו ראש בבחירת כסא משרד. לעובדה שהוא משמש הרבה פעמים גם בתור כסא מחשב יש הרבה משמעות עבורכם. מי שלא יבחר בצורה נכונה וראויה עלול לשלם על כך מחיר יקר. ולא, אנו לא מדברים על כסף אלא על דבר הרבה יותר חשוב. אנו מדברים על הבריאות.

כסא משרד בעל משענת יציבה וטובה

במידה מסוימת, כסאות משרדיים מעוצבים משרים אווירה נעימה במשרד. אבל כאשר בוחרים כיסא חדש, צריך לזכור מה עומד על הפרק. ומה שהכיסא וליתר דיוק המשענת צריכה לתמוך בו, בזמן העבודה, הוא לא אחר מאשר הגב. מי שלא משכיל לבחור כסא משרדי בעל משענת יציבה וטובה למעשה יוצר מתח מיותר על השרירים המייצבים. חוליות עמוד השדרה לוחצות האחת על השנייה. נוצרים חיכוכים בין החוליות והדבר עלול לגרום לדלקות.

כסא משרד השומר על בריאות הגב

משענת יציבה וטובה מסייעת לנו לשבת נכון יותר, ואין זה עניין של מה בכך. נזכור כי אנו בדרך כלל מוצאים את עצמנו יושבים שעות ברציפות, מול המחשב, מול המסך. צורת הישיבה בקלות הופכת לשגויה, גם מבלי שנשים לב לכך. שילוב בין משענת גב טובה לבין משענות למרפקים ולזרועות, במיוחד למי שמקליד הרבה לאורך היום הינו חיוני. וזכרו – מעכשיו במשרד לא יושבים רכונים וכפופים.

תנו דעתכם על מבנה ארגונומי משובח

בחברת גבאי מבינים הרבה יותר מדבר או שניים אודות כסאות משרדיים, כסאות המתנה ויתר פתרונות ריהוט למשרד ולמקומות עבודה. במקום מוצעים כיסאות מעוצבים, אשר מיוצרים במיוחד על מנת לספק לגוף כולו תנוחת ישיבה נכונה ונוחה.

מומלץ לבחור אך ורק כיסא בעל מבנה ארגונומי משובח. ובמקביל, עדיף שיהיה זה כיסא שניתן יהיה לכוון ולהתאים לפי צרכיו של העובד או המנהל. אפשרות להתאמה וכיוונון של משענות גב, משענות יד, גובה ולפעמים גם זוויות המשענת מעניקים נוחות מקסימלית. אז בפעם הבאה שאתם צריכים לקנות כסא משרד חדש, זיכרו. צבע הריפוד והמאפיינים האסתטיים אכן חשובים. אבל מבנה ארגונומי, בריאותי, המותאם לגב ולגוף כולו מעניק בריאות ונוחות, בכל יום ויום.