03-6831374
וואטסאפ!
לוקרים - ללכת בלי ולהרגיש עם

לוקרים - ללכת בלי ולהרגיש עםלוקרים מאפשרים לנו ללכת בלי התיק, אולם להרגיש שהוא אתנו. בעזרת לוקר התיק נמצא בקרבת מקום, אולם לא מעיק על הגב. צוות המומחים של גבאי רהיטים נותנים לכם את כל המידע שאתם צריכים על לוקרים.

מהו לוקר?


לוקרים תוצרת גבאי ישראללוקר הוא תא ננעל, בו ניתן להניח חפצים למשמורת. הוא בדרך כלל עשוי מתכת ולעתים מעץ. לוקר מגיע כחלק מיחידה שלמה הכוללת תאי נעילה רבים בארון אחד. תוכלו לקנות ארון שלם אותו תוכלו להניח בקלות היכן שתבחרו, או ארון מפורק אותו תרכיבו בעצמכם.

נעילה

כדי שהלוקר יהיה אפקטיבי יש צורך במנגנון נעילה איכותי. לוקר ללא מנעול לא יאפשר שמירה על הציוד, כיוון שבכל עת מישהו יוכל לפתוח אותו. קיימים שני סוגי נעילה עיקריים, מנעול תלייה ומנעול צילינדר. מנעול תלייה ננעל על ידי בריח ומנעול חיצוני. מנעול זה מאפשר גמישות רבה בהחלפת המנעול במקרה של תקלה. מנעול צילינדר הוא מנעול הקבוע בלוקר ומגביל את החלפת המנעול. את המנעולים ניתן לנעול באמצעות מפתח או קוד, בהתאם לסוג המנעול בו בחרתם.

איזה שימושים?

לוקרים נמצאים בשימוש בעיקר במוסדות ציבוריים ובמקומות אליהם מגיעים מספר רב של אנשים. כך לדוגמה, הם משמשים בחופי רחצה, חדרי כושר, בתי ספר, אוניברסיטאות ועוד. כך לדוגמה, כאשר אתם ניגשים לפעילות ספורטיבית תהיו מעוניינים בדרך כלל לפשוט את הבגדים הארוכים ולהישאר בבגדי ספורט בלבד. בנוסף, תהיו מעוניינים במקום להניח את הארנק ומכשיר הפלאפון. לוקרים יהיו פתרון נהדר לכך. תוכלו להתאמן בכיף, כאשר הציוד שלכם נעול בלוקר, ואתם לא צריכים לדאוג שמא הוא ייגנב.

לאוניברסיטה

סטודנט, בדומה לצב, הולך כל היום עם הבית על הגב. הסטודנט סוחב על גבו את התיק במשך כל היום. הצבת לוקרים באוניברסיטאות תאפשר לסטודנטים להסתובב ביתר חופשיות, כאשר חפציהם יהיו מונחים בלוקר. כך יוכלו הסטודנטים להסתובב ביתר נוחות וחופשיות ללא דאגה לתיקם.

לוקרים לדואר וחבילות

כולנו מכירים את דואר ישראל, אולם קיים שירות מיוחד המאפשר קבלת חבילות שלא דרך הדואר. החפץ המוזמן נשלח אל אתרים שונים בארץ בהם ממוקמים לוקרים, בהתאם לבחירת הנמען. הנמען מקבל הודעה עם קוד לפתיחת הלוקר. כך הלוקר מאפשר קבלת חבילה ללא עמידה בתור בסניף הדואר.