03-6831374
וואטסאפ!
למה כדאי ארון מתכת?

למה כדאי ארון מתכת?בכל משרד, בית עסק או חברה קיימים חומרים רגישים או חסויים שאנו מעוניינים למנוע כל גישה אליהם. לצורך העניין לא די בארון אחסון פשוט אלא נדרש ארון מתכת בטיחותי וחזק. ארונות אלו הם בדרך כלל גדולים ועמוקים במיוחד וניתן למלא אותם בתכולה רבה.


גבאי - הנה חברה המתמחה בייצור ציוד משרדי ומפעילה רשת חנויות בארץ, כמו כן, החברה הנה ספקית של חנויות רבות ברחבי הארץ. מוצרי החברה נותנים מענה לעסקים המחפשים ריהוט פרקטי ובטיחותי.

 

יתרונותיו של ארון מתכת

 ארונות מתכת הינם איכותיים, בטיחותיים ועמידים. כמו כן, להפוך אותם לחלק מעיצובו של המשרד שכן, ניתן להזמין אותם בתוספת דלתות זכוכית המשדרגות את המראה שלהם ויעניק להם מראה של  חלונות ראווה. ארון מתכת בא גם כארון לאחסון קלסרים אשר מגיע עם שתי דלתות הזזה. הדבר מאפשר נוחות באחסון התכולה ופתיחת הארון וסגירתו.

 

ארונות מתכת מגיעים בגדלים ועיצובים שונים, עם דלת אחת או שתי דלתות, נמוכים וגבוהים, עם מוט ביטחון בלי מוט, עם אפשרות לשילוב דלת זכוכית ועוד עיצובים אטרקטיביים. ארון מתכת קל לניקוי, די בסמרטוט ומעט מים כדי להעניק לו מראה נקי וממורק. את הידיות לארונות המתכת ניתן לבחור ממאגר גדול של ידיות נוחות לפתיחה ולסגירת הארון. גם צבע ניתן לבחירה, כך שניתן להתאים את הארון באופן מושלם לעיצוב משרד.

 

בטיחות במשרד

 

אחד הדברים החשובים במשרד הוא בטיחות, כלומר משרד בו הרהיטים בטיחותיים ולא מסכנים איש. ארון מתכת הנו יציב ובטיחותי ולכן, ימצא כמעט בכל משרד. כמו כן, הוא חסין בפני אש ואינו חדיר למים. התכולה בארון מוגנת היטב ואין אליה גישה, מה שמאפשר לאחסן בו חומר רגיש. כיום נמכרים ארונות מתכת עם מוט ביטחון מה שמשדרג את בטיחותו של הארון.