03-6831374
וואטסאפ!
מדפי מתכת, פתרון אחסון מיטבי

מדפי מתכת, פתרון אחסון מיטביהם חזקים ואיכותיים. מרבים למצוא אותם במחסנים ובמפעלי תעשייה, בחנויות ובמקומות שבהם מונחים עליהם חפצים שמשקלם רב. מדפי מתכת מהווים את המצע שעליו מונחים, לדוגמה, נעלים בחנות. המדפים אמורים להשתלב עם הנעליים ואף לחזק את הרושם שלהם. מדפים צבעוניים המשדרים ניקיון, אסתטיקה ועיצוב מהווים לא רק אלמנט דקורטיבי אלא חלק בלתי נפרד מתדמית המוצר ומהאופן שבו הוא משפיע על הצופים בו.


מי מאתנו - מי לא?! - הפוקדים בתכיפות את רשתות השיווק למיניהן רוכשים עשרות פריטים המונחים על מדפים. המדפים הם סוכני מכירות סמויים וגלויים גם יחד. הם מבליטים ומתבלטים. יש קשר ישיר בין מדפי מתכת בסופר ובין המוצרים המונחים עליהם. למיקום המדפים עשויה להיות משמעות רבה בתהליך הקנייה שלנו. מדף בולט שעליו מונח שלא התכוונת לקנות אותו בכוונת מכוון עשוי לבלוט, לפתות אותנו ולגרום לנו לקנות אותו.


מדפי מתכת חסינים ועמידים מבית היוצר של חברת גבאי רהיטים, כאשר ניתן להניח עליהם כלים כבדים, מכונות, חומרי גלם שונים. כאשר מתכננים התקנתם חשוב לוודא כי הם מסוגלים לשאת את כובד המשקל המונח עליהם. יתרון נוסף הוא הקלות שבה ניתן להרכיבם ולפרקם. ישנה לתכונה זו חשיבות רבה במיוחד בעסקים שמשתנים כל העת, ומחייבים - מעת לעת - בתדירות משתנה, הוספת מדפים וגריעתם. על הבסיס שעליו מונחים המדפים יש מגרעות או שיניים שמאפשרות את התקנתם והסרתם בקלות ובמהירות. מדפי מתכת של חברת גבאי רהיטים מאפשרים ניצול המתחם שבו הם נמצאים. ניתן להתקינם על קיר ובכך לפנות את מרכז החנות או המחסן לתנועה או להנחת ציוד נדרש נוסף, כאשר אין לרוב צורך בפעולת תחזוקה מיוחדת.


על פי רוב ניתן להרכיב מדפי מתכת ללא ברגים, מה שמקל עוד יותר על השימוש בהם. ככלל, על אף החומר האחד, האחיד והיחיד - מתכת - שממנו מורכבים המדפים, ניתן להזמינם במכלולים שונים, בצבעים ובטקסטורות שונות, לרבות עם עיצובים ופרזולים, במקומות שבהם יש חשיבות לכל פרט, לכל פריט, לכל אלמנט.