03-6831374
שולחנות כתיבה למשרד ולבית

אם אתם לא אוהבים להמר ועוד פחות - לקחת סיכונים, הליכה על בטוח פירושה הזמנת שולחן כתיבה משרדי מחברה המספקת ציוד משרדי לשוק המוסדי והפרטי מזה עשרות שנים, ואשר על שולחנות הכתיבה המשרדיים שלה כתבו אלפי בני אדם עבודות וחיבורים.


גבאי רהיטים מציעה לכם מבחר דגמים של שולחנות כתיבה, מעץ, משולבים רגלי מתכת, עם פלטה מזכוכית חלבית מחוסמת, פלטות בוצ'ר בלוק, פלטות עץ רב שיכבתי ועוד. מבחר דגמים, גדלים, צבעים, טקסטורות וגימורים - והכול על מנת לספק ללקוחות את מיטב הריהוט המשרדי, לעבודה נוחה וקלה.

 

שולחן כתיבה משרדי - ללכת על בטוח 

שולחן כתיבה משרדי נוח מאפשר עבודה רציפה במשך זמן ממושך. לפי דרישה החברה מייצרת גם שולחנות משרדיים המיועדים לעבודה עם מחשב, לרבות מערכות ארגונומיות המותאמות לצרכי המשתמשים בהם. ללא בליטות וזיזים, ללא קצוות חדים, ללא גימורים מחוספסים. ללא פשרות. שולחנות הכתיבה המשרדיים של החברה משווקים כשהם בטוחים ובטיחותיים לשימוש מיידי.


שולחנות כתיבה משרדיים אמורים להיות נוחים למשתמש, כלומר - שכל החומרים הדרושים לעבודה, המכשירים, האבזרים, הניירות והציוד המשרדי יהיו נגישים וזמינים, בהישג יד. על מנת להפיק את המרב ואת המיטב מהשולחנות האיכותיים מומלץ להתאים כיסא הולם. בטרם שאתם עורכים הזמנה - מומלץ להתייעץ עם אנשי השירות של החברה, כדי שתוכלו לקבל את השולחן המתאים ביותר לשימושכם. כל שולחנות הכתיבה תוצרת ישראל באיכות וגימור מהמובחרים ביותר!

 

חנות המפעל של "גבאי ריהוט למשרדים" נמצאת ברחוב תמנע 3 א.ת חולון.

שולחנות לבר קפיטריה

רהיטי גבאי- מובילה  בייצור ושיווק רהיטי משרד לשוק הפרטי והמוסדי,40 שנות נסיון .  גבאי מעמידה לרשותך מגוון  מוצרים כגון: שולחנות לבר, כורסאות המתנה, כורסת מנהלים מעור, כיסא תלמיד, כיסא מחשב , כסא עבודה ארגונומי, כסא המתנה, שולחנות לבר, כסאות בר בדגמים וצבעים שונים למשרד ולבית, כורסאות וספות לפינות ישיבה, כסאות לחדרי ישיבות,דלפקים משרדיים ועמדות מזכירות, שולחנות-מערכות מנהלים, שולחנות משרדיים, עמדות עבודה ומוקדי שירות לקוחות,כולל מחיצות אקוסטיות או מחיצות עץ.

ניתן להזמין
שולחנות לבר בכל המידות ובצבעים נוספים. 

 

מרפדיה וחנות המפעל: רחוב תמנע 3  א.ת חולון.

 

שולחנות המתנה

רהיטי גבאי- מובילה  בייצור ושיווק רהיטי משרד לשוק הפרטי והמוסדי,33 שנות נסיון . גבאי מעמידה לרשותך מגוון  רהיטי משרד כגון: שולחנות המתנה, כורסאת מנהל,  כסא אורח, כורסת מנהל מעור, כסאות מזכירה,רהיטים משרדיים, שולחן כתיבה משרדי, שולחנות לבר,כיסא מחשב, כסא עבודה ארגונומי, כסא המתנה , כסא בר בדגמים וצבעים שונים, כורסאות או ספות לפינות ישיבה, דלפקים ועמדות מזכירות-קבלה, שולחנות כתיבה , מערכות מנהלים, שולחנות משרדיים,ומבחר שולחנות המתנה למשרד. בסגנונות מגוונים ובמספר חומרי גלם כגון מתכת או עץ  משולבים בזכוכית שקופה או חלבית.

שולחן כתיבה זכוכית לבנה דגם NIRO

שולחן כתיבה זכוכית לבנה דגם NIRO

שולחן כתיבה משרדי משולב זכוכית ומתכת ארץ ייצור - ישראל
מחיר ליח’: 1,700.00 ₪
שולחן כתיבה זכוכית דגם NIRO

שולחן כתיבה זכוכית דגם NIRO

שולחן כתיבה משרדי משולב זכוכית ומתכת ארץ ייצור - ישראל
מחיר ליח’: 1,700.00 ₪
שולחן כתיבה פינתי  SAPIR כולל מגירות

שולחן כתיבה פינתי SAPIR כולל מגירות

שולחן מנהל מודרני ומרשים במבחר צבעים ומידות ארץ ייצור - ישראל
מחיר ליח’: 2,050.00 ₪
שולחן כתיבה פינתי  Rondo כולל שלוחת מגירות ודלת

שולחן כתיבה פינתי Rondo כולל שלוחת מגירות ודלת

שולחנות כתיבה משרדיים יוקרתיים במבחר צבעים ארץ ייצור - ישראל <
מחיר ליח’: 2,400.00 ₪
שולחן כתיבה פינתי  Rondo כולל שלוחת מגירות

שולחן כתיבה פינתי Rondo כולל שלוחת מגירות

שולחנות כתיבה משרדיים יוקרתיים במבחר צבעים - ארץ ייצור - ישראל  
מחיר ליח’: 2,050.00 ₪
מערכת מנהלים יוקרתית דגם RONDO

מערכת מנהלים יוקרתית דגם RONDO

 שולחן מנהלים פינתי למשרד עם שלוחת מנהלים הכוללת 3 מגירות ותא למחשב תוצרת ישראל
מחיר ליח’: 3,200.00 ₪
מערכת מנהלים יוקרתית דגם WINDOW

מערכת מנהלים יוקרתית דגם WINDOW

 שולחן מנהלים פינתי למשרד עם שלוחת מנהלים הכוללת 3 מגירות ותא למחשב תוצרת ישראל
מחיר ליח’: 3,200.00 ₪