03-6831374
וואטסאפ!
שולחנות כתיבה למשרד ולבית

אם אתם לא אוהבים להמר ועוד פחות - לקחת סיכונים, הליכה על בטוח פירושה הזמנת שולחן כתיבה משרדי מחברה המספקת ציוד משרדי לשוק המוסדי והפרטי מזה עשרות שנים, ואשר על שולחנות הכתיבה המשרדיים שלה כתבו אלפי בני אדם עבודות וחיבורים.


גבאי רהיטים מציעה לכם מבחר דגמים של שולחנות כתיבה, מעץ, משולבים רגלי מתכת, עם פלטה מזכוכית חלבית מחוסמת, פלטות בוצ'ר בלוק, פלטות עץ רב שיכבתי ועוד. מבחר דגמים, גדלים, צבעים, טקסטורות וגימורים - והכול על מנת לספק ללקוחות את מיטב הריהוט המשרדי, לעבודה נוחה וקלה.

חנות המפעל של "גבאי ריהוט למשרדים" נמצאת ברחוב תמנע 3 א.ת חולון.

שולחנות כתיבה מזכוכית

גבאי רהיטים מציעה לכם מבחר דגמים של שולחנות כתיבה, משולבים רגלי מתכת עם פלטה מזכוכית מחוסמת, במבחר דגמים ומידות, ניתן להזמין זכוכית במבחר צבעים ,שולחנות כתיבה יוקרתיים עם משטח זכוכית 10 מ''מ לעבודה נוחה וקלה.

חנות המפעל של "גבאי ריהוט למשרדים" נמצאת ברחוב תמנע 3 א.ת חולון.

שולחנות לבר קפיטריה

רהיטי גבאי- מובילה  בייצור ושיווק רהיטי משרד לשוק הפרטי והמוסדי,40 שנות נסיון .  גבאי מעמידה לרשותך מגוון  מוצרים כגון: שולחנות לבר, כורסאות המתנה, כורסת מנהלים מעור, כיסא תלמיד, כיסא מחשב , כסא עבודה ארגונומי, כסא המתנה, שולחנות לבר, כסאות בר בדגמים וצבעים שונים למשרד ולבית, כורסאות וספות לפינות ישיבה, כסאות לחדרי ישיבות,דלפקים משרדיים ועמדות מזכירות, שולחנות-מערכות מנהלים, שולחנות משרדיים, עמדות עבודה ומוקדי שירות לקוחות,כולל מחיצות אקוסטיות או מחיצות עץ.

ניתן להזמין
שולחנות לבר בכל המידות ובצבעים נוספים. 

 

מרפדיה וחנות המפעל: רחוב תמנע 3  א.ת חולון.

 

שולחנות המתנה

רהיטי גבאי- מובילה  בייצור ושיווק רהיטי משרד לשוק הפרטי והמוסדי,33 שנות נסיון . גבאי מעמידה לרשותך מגוון  רהיטי משרד כגון: שולחנות המתנה, כורסאת מנהל,  כסא אורח, כורסת מנהל מעור, כסאות מזכירה,רהיטים משרדיים, שולחן כתיבה משרדי, שולחנות לבר,כיסא מחשב, כסא עבודה ארגונומי, כסא המתנה , כסא בר בדגמים וצבעים שונים, כורסאות או ספות לפינות ישיבה, דלפקים ועמדות מזכירות-קבלה, שולחנות כתיבה , מערכות מנהלים, שולחנות משרדיים,ומבחר שולחנות המתנה למשרד. בסגנונות מגוונים ובמספר חומרי גלם כגון מתכת או עץ  משולבים בזכוכית שקופה או חלבית.

רגלי מתכת לשולחנות

רגלי מתכת ושולחנות משרדיים

גבאי אתר בו ניתן למצוא מבחר גדול של רגלי מתכת, מהיבואן לצרכן, מבחר ענק של רגלי מתכת בעשרות דגמים,

במגוון מידות ובמבחר צהעי אפוקסי באיכות בינלאומית

עמדות טלמרקטינג

עמדות טלמרקטינג למוקדנים ועסקים מובילים

עמדות למוקד טלמרקטינג הן כבר מזמן לא רק עמדות עבודה משעממות ובנאליות, מדובר בפריט עיצובי שהוא בלתי נפרד מכל הפן העיצובי של החברה, הוא מגיע בעיצובים שונים עם מגוון צבעים וחומרים המעניקים לו מראה עכשווי, צעיר ויוקרתי. מעבר לעובדה שמדובר בשולחן עבודה, עמדות טלמרקטינג מספקות נוחות עבודה מקסימלית, פרטיות, מקום לאחסנת ציוד ואווירה נוחה שמאפשרת ריכוז בעבודה ועמידה ביעדים.

להלן מבחר גדול של עמדות טלמרקטינג עם מחיצות למוקד טלפוני, מהיצרן לצרכן,  אצלנו ניתן להזמין עמדות טלמרקטינג בכל מידה ובמבחר צבעים וגם ניתן לבצע התאמה אישית ולהוסיף קידוחים למעבר כבלים ומנשאים למחשב וגם לשלב מחיצות זכוכית.