03-6831374
וואטסאפ!
ריהוט למשרדים - חותם של מקצועיות ואיכות

ריהוט למשרדים - חותם של מקצועיות ואיכותריהוט למשרדים מהווה חלק חשוב ביותר. איכותו נדרשת על מנת להבטיח כי המשרד יוכל לעבוד ולהפיק את התוצרת המשובחת שהוא אמור לייצר. הריהוט אינו רק תשתית לעבודה אלא כלי עבודה. עשרות שנים של ייצור ריהוט למשרדים הופך את חברת רהיטי גבאי ליצרנית ולספקית מרכזית בשוק הריהוט המוסדי והמשרדי בישראל.

ריהוט למשרדים הוא מכלול של ריהוט. ניתן להזמין את כל המרכיבים הנדרשים תחת קורת גג של חברה אחת. בכך אתם מפשטים, מייעלים ואף מוזילים את הריהוט. המגוון שמציעה החברה הוא עשיר ביותר וכולל: דלפקים, מזנונים משרדיים, כיסאות מזכירה, כורסאות מנהלים, ארגזי מגירות הכוללים מגשי פלסטיק, ארונות מתכת, כונניות פתוחות, ארונות ספרים, מדפים בגדלים שונים ועוד.

 

ריהוט למשרדים - מיטב החומרים ויופי של גימורים:

כל הרהיטים מיוצרים על פי תקני איכות ובטיחות מחמירים, בגימורים ללא פשרות. רהיטי מתכת ועץ, עם ציפוי פורניר, העוברים תהליכי צביעה מוקפדים המהווים ערובה לעמידות החלקים המתכתיים של הרהיטים לאורך שנים.

ניתן לרהט כל משרד מהחל ועד כלה באמצעות הריהוט המשרדי האיכותי של החברה, אשר נציגי השירות המקצועיים שלה ישמחו לייעץ לכם לפני הרכישה לאחר אפיון הצרכים ושקלולם עם הרצונות, הטעמים וההעדפות.

ריהוט למשרדים איכותי הוא תנאי הכרחי לעבודה ממושכת בתנאים נוחים. הקפדה על מבנה ארגונומי מיטבי של עמדות עבודה מאפשרת נגישות נוחה וקלה של ציוד העזר, האביזרים והחומרים הנדרשים במהלך העבודה במשרד.

החברה השוקדת על ייצור ריהוט למשרדים ומתמחה בו היא ספקית מרכזית של מוסדות ציבור, בתי ספר, עסקים ובתים פרטיים. עשרות ואולי אף מאות אלפי לקוחותיה עשויים לשמש עדים לטיב הרהיטים ולאיכותם, אבל חמה ומחמיאה ככל שעשויה להיות עדותם - סמכו על היועצי החברה ועל עצמכם כשאתם באים לבחור ריהוט למשרדכם.

ותק וניסיון בייצור ובשיווק של ריהוט למשרדים עשוי להפוך את נציגי השירות של החברה ליועצים מקצועיים מן המעלה הראשונה ובכל זאת - לפני הרכישה מומלץ להיווכח במו עיניכם בריהוט שאתם מתכוונים לבחור ובמידה שמדובר בכיסא ובשולחן - להתנסות בישיבה ולהרגיש האם העמדה נוחה ומתאימה לכם, שהרי אתם אמורים להיות אלה שהריהוט אמור לשמש ולשרת אתכם. בהצלחה!