03-6831374
וואטסאפ!
ריהוט משרדי איכותי וייחודי

ריהוט משרדי איכותי וייחודיריהוט אמור להיות פונקציונאלי. קשה לתרגם את המלה הזו לעברית אבל דומה כי אין צורך בתרגום. שימושי? ודאי. אבל ריהוט משרדי אמור להיות יותר מזה. כזה הוא הריהוט של חברת גבאי - יצרנית ריהוט משדי ותיקה ורבת מוניטין. לכל משרד יש צורך בסוג שונה וייחודי של ריהוט. החברה המייצרת מזה שנים רהיטים לשוק המוסדי מציעה מגוון עשיר של מוצרים לכל שלוחות המשרד. אחד ממאפייניהם של הפריטים מתוצרת המפעל אינו רק האיכות הבלתי מתפשרת שלהם אלא הגימור המוקפד והבטיחותי. אין זוויות. אין זיזים. אין מגרעות.

 

רווחת השוק המוסדי 

הכיסאות הארגונומיים של החברה מהווים ערובה לבטיחות היושבים עליהם, לבריאותם ולרווחתם. כיסאות המנהלים אף הם מותאמים לישיבה ממושכת. ארונות מתכת מעניקים פתרונות אחסון מצוינים, וכמוהם, שולחנות כתיבה, פינות המתנה ועוד.


התמחות רבת שנים בתחום ריהוט משרדי מאפשרת לחברה להשתכלל ולשכלל. טכנולוגיות ייצור מתקדמות, משולבות מחשבים, ומשוב תכוף ומתמיד מהשטח על מוצרי החברה מאפשרים לאנשי הפיתוח והייצור של החברה לתת מענה מיטבי לצרכים ולדרישות. הריהוט אמור להיות ציוד בלתי מתכלה וכאשר הוא נרכש מחברת גבאי הוא גם בלתי מתבלה. עם זאת, ככל שהלקוחות יקפידו לשמור עליו כך שהוא ישמש וישרת אותם זמן ממושך יותר.


תחת קורת גג אחד מרוכזים כל שלבי הייצור. תנור צביעה ומרפדייה מאפשרים לחברה להעניק גימור איכותי ומלוטש, מעוצב היטב, לכל מוצריה. שווה לבקר ולהתרשם מהשפע המוצע ללקוחות. אלפים מהם נהנים מזה שנים מההיצע העשיר של הריהוט אשר חלק מפריטיו מיוצרים על-פי דרישות ספציפיות מפורטות של הלקוחות. החברה רואה עצמה מחויבת לעמוד בכל רף של ציפיות שמציבים לה לקוחותיה.
מאחר שהריהוט אמור לשרת את האדם, הוא אמור להיות לא רק איכותי כשלעצמו אלא בעיקר מותאם לצרכיהם ולשימושם של בני אדם. ריהוט משרדי מתוצרת חברת גבאי מקיים את התנאי ההכרחי הזה במלואו ובמיטבו.