03-6831374
וואטסאפ!
ריהוט משרדי - פניו של המשרד

ריהוט משרדי - פניו של המשרדריהוט משרדי מהווה חלק מרכזי מכל משרד. בדרך כלל המבט של מי שנכנסים אליו פוגש, לבד מהשוהים במשרד, את רהיטיו השונים. יותר מכל - ריהוט אמור להיות פונקציונאלי, ייעודי, מותאם לשימוש המיועד לו. חשוב שיהיה ריהוט שיאפשר עבודה שוטפת.


ריהוט משרדי אמור לאפשר ליצור סדר - כונניות עם מדפים ומגירות לתיוק ולשליפה מהירים, שולחן עבודה שיש בו מקום מספיק להניח חומרים, עמדת מחשב המאפשרת נגישות לציוד הנדרש ועוד. לכן, לפני שבוחרים ריהוט למשרד חשוב לבחור את יצרנית וספקית של ריהוט המתמחה בייצור ובשיווק של ריהוט המיועד למשרד.


ריהוט משרדי של חברת גבאי רהיטים מאפשר לרהט כל משרד - החל בקטן ובפשוט ביותר וכלה בגדול ובמהודר ביותר. החברה מציעה, בין השאר, ריהוט מעוצב ויוקרתי למשרדי מנהלים בכירים, לרבות שולחן זכוכית חלבית מחוסמת, שולחן מנהלים פינתי, שולחן לחדרי ישיבות, ארונות מתכת משרדיים, חסינים ועמידים, עם צבע אפוקסי בתנור בגוונים שונים ועוד.

 

סדר עדיפויות בבחירת ריהוט למשרד:

ריהוט משרדי יש לבחור בקפידה, תוך עריכת סדר עדיפויות ברור, על פי התקציב המוקצב. ישנם רהיטים שהעבודה בלעדיהם בלתי אפשרית. לעומתם יש רהיטים שהם מעין 'תומכי עבודה', ומהווים חלק - חשוב כשלעצמו, היות שגם הרושם הוויזואלי והדימוי שהוא יוצר ממלאים תפקיד חשוב בתפיסת המשרד בעיני לקוחותיו - במכלול הריהוט.

 


גם ואולי בעיקר, ריהוט משרדי בסיסי, כיסא ושולחן, יש לבחור בקפידה ולאחר שיקול דעת נרחב. גם אם אתם חושבים שאתם יודעים מה אתם רוצים ולמה אתם זקוקים, לא מזיק ואף עשוי להועיל להתייעץ עם מומחיה של חברה המתמחה מזה עשרות שנים בייצור ובשיווק רהיטים למשרד.

 

משתפרים ומשתכללים כל הזמן:

גם כאשר הריהוט הוא טוב ואיכותי תמיד יש מקום לשפר אותו ולשכללו. קשובים למשוב של ציבור הלקוחות, אנשי המקצוע של גבאי רהיטים מצויים כל העת עם היד על הדופק של השוק,עורכים התאמות נדרשות בפריטי הריהוט השונים ונותנים מענה פרטני ייעודי לכל לקוח.

 


הריהוט של החברה מיוצר לא רק בתקנים ובאיכות מחמירים אלא גם במחשבה טכנולוגית מתקדמת וחדשנית. בכל פריטי ריהוט משרדי של גבאי רהיטים מוטמעים השדרוגים, השיפורים והחידושים המהווים מענה לביקוש ולדרישות מהשטח, אשר חלק בלתי מבוטל מהן הוא פרי הניסיון המשותף, ההדדי, של יצרני הריהוט ולקוחותיו.