03-6831374
וואטסאפ!
שולחן ישיבות - כל ישיבה חשובה

שולחן ישיבות - כל ישיבה חשובהשולחן ישיבות - כל ישיבה חשובה

שולחן ישיבות הוא אחד מפריטי הריהוט החשובים ביותר של חברה ושל משרדים שונים. חדר הישיבות הוא המקום שבו מתקיים תהליך קבלת ההחלטות ובו הן נופלות. בשל חשיבות הנושאים שעל הפרק - חשוב שהישיבה תיערך בתנאים מיטביים, אשר טיב השולחן ישיבות ואיכותו מהווים מרכיב חשוב בכך.

שולחן ישיבות אמור לשרת את המשתתפים - ודאי להתאים למספרם. אצל חברת גבאי רהיטים, יצרנית בעלת ותק ומוניטין בייצור ובשיווק רהיטים משרדיים לשוק המוסדי והפרטי, ניתן למצוא מבחר גדול של שולחנות המיועדים לישיבות במגוון צורות (מרובע, עגול, מעוין, קשתי, אובאלי ועוד), דגמים, טקסטורות, צבעים וגימורים.

שולחן ישיבות מעץ עם גימור פורניר טבעי במגוון צבעים, שולחן מעץ מלא, שולחן מזכוכית חלבית מחוסמת, המשווה לחדר הישיבות מראה יוקרתי ומהודר. הזמן והמאמץ שבעלי משרדים משקיעים באיתור ריהוט משרדי איכותי ומעוצב בכלל ושולחן ישיבות בפרט מעידים על חשיבותו.

שולחן ישיבות גדול, מרווח, נוח (לנוחות יש קשר ישיר עם טיבם ואיכותם של הכיסאות) מאפשר להניח עליו ברווחה ובנוחות את החומרים השונים - ניירות, קלסרים, כיבוד, מכשירי כתיבה, לפטופים ועוד - הנדרשים לקיום ישיבה פורייה.