03-6831374
וואטסאפ!
שולחן כתיבה - בחירה טובה

שולחן כתיבה - בחירה טובהשולחן כתיבה הוא לא רק שולחן המיועד לכתיבה. הוא מהווה סביבת עבודה. קלות הנגישות אל החומרים השונים המונחים עליו ופשטות השימוש בהם הם שיקולים חשובים בבחירתו. כשאנחנו בוחרים שולחן חשובים לנו איכותו, עיצובו וגימורו. מחיר? שולחנות הכתיבה של גבאי רהיטים עומדים בהצלחה במבחן התוצאה של המאבק בין עלות לתועלת....


באתר האינטרנט העשיר והמהודר של החברה מוצע לכם מגוון עשיר של ריהוט משרדי ובתוכו - שולחנות כתיבה במפרט טכני עשיר. שולחנות איכותיים עם רגלי מתכת שחורה, חלקם בגימור ניקל, עם מסתור מתכת מחורר ו"נושם" בצבעים שונים לבחירתכם.

שולחן כתיבה עם משטח בגימור עץ מצופה פורמייקה או מלמין בצבעים שונים או, אם רוצים שולחן מהודר ויוקרתי - עם זכוכית חלבית מחוסמת. על מנת לגוון את הריהוט המשרדי ניתן להזמין שולחנות כתיבה שונים זה מזה.

 

שולחן מתכוונן חשמלי

חדש ברהיטי גבאי שולחן כתיבה לעבודה בעמידה מיוצר בכל מידה ,  שולחן חשמלי הניתן לכיוון גובה מ73 ס'' עד 110 ס''מ אפשרות לתיכנות 4 זיכרונות למצבי גובה קבועים ולחצן לשינוי גובה לבחירה, בלחיצת כפתור עוברים ממצב ישיבה למצב עמידה וגם להפך,

 

כשהשם הוא שם דבר

עובדים רבים מבלים במשרד שעות רבות. לטיב השולחן , כמו גם לטיב הכיסא, ישנה השפעה מכרעת על רווחת העובדים ובתוך כך על איכות חייהם, ודאי בשעות העבודה הממושכות. שווה וחשוב להשקיע מחשבה ולייחד זמן לחיפוש הדגם המבוקש. ניתן להזמין מהתצוגה על פי מספר קטלוגי.

 

נציגי החברה זמינים לשרת אתכם בכל עת ולסייע לכם לבחור שולחן כתיבה שייתן מענה לצרכיכם. בניגוד לבחירת כסא, אשר התנסות בישיבה עליו היא תנאי כמעט הכרחי לבחירה מושכלת, את שולחן הכתיבה ניתן להזמין על פי מראה העיניים בלבד, היות שגובהו ורוחבו נתונים יחד עם שאר פריטי המידע של המפרט הטכני שלו ומאפשרים לכם לבחון האם הוא במידות הרצויות לכם.

שולחן כתיבה הוא אחד מהמוצרים הבסיסיים של החברה. שולחנות מתוצרתה מצויים לא רק במשרדים אלא גם במוסדות חינוך ואף בבתים פרטיים. כל דגמי השולחנות הם פרקטיים ומעוצבים בגימור מלוטש ומוקפד, כפי שמחייבים תקני האיכות והבטיחות. רגלי המתכת מבטיחות יציבות טובה ועמידות לאורך שנים.