03-6831374
וואטסאפ!
שולחן כתיבה - איך להבטיח בחירה טובה?

שולחן כתיבה - איך להבטיח בחירה טובה? שולחן כתיבה הוא אחד המוצרים המרכזיים בכל משרד. שולחן כתיבה איכותי, מתאים לייעודו, הוא לא פריט ריהוט אלא כלי עבודה. השולחן הוא גם סביבת העבודה, וככזאת עליו לתת מענה מיטבי למי שעובד עמו ועליו. אבל שולחן כתיבה , טוב ככל שיהיה, אינו נרכש כמוצר נפרד. הוא מחייב גם כיסא תואם – איכותי, אורתופדי, ארגונומי.


שולחן כתיבה ניתן לרכוש בקומות שונים, אבל אם רוצים לבחור מתוך מגוון רב ורחב של שולחנות, מוצע ומומלץ לרכוש אותו מחברה אשר מתחמה בייצור, בשיווק ובהתקנה של ריהוט משרדי. גבאי ריהוט משרדי חתומה על אין-ספור פרויקטים של ציוד מוסדות גדולים במגוון גדול ועשיר של ציוד משרדי, אשר שולחן כתיבה מהווה את אחד מפריטיו המרכזיים.


יתרון מובהק נוסף של הזמנת שולחן כתיבה מחברה ותיקה ובעלת מוניטין בתחום ייצור ריהוט משרדי הוא בהטמעת טכנולוגיות ייצור חדישות במוצריה. מכונות ממוחשבות מבטיחות כי תהליך הייצור ייעשה באופן המסודר והמדויק ביותר ( המחשב עשוי לגלות כל סטיית תקן או אי-סדירות בתהליך הייצור).
שולחן כתיבה עם חותם של מקצועיות ואמינות של חברה העומדת לא רק בתקני הייצור המחמירים אלא גם במועדי האספה הנקובים, הוא מוצר שיש לו גב. מוצר שיש לו כתובת. החברה מעניקה אחריות מלאה לכל מוצריה בכלל ולשולחנות כתיבה בפרט.


אלפי עובדים משתמשים בשולחנות הכתיבה של החברה ועשויים להעיד על איכותם. שולחן כתיבה אמור לתת מענה קבוע לעובדי המשרד. שולחני כתיבה ייחודיים למנהלים מוצעים אף הם במגוון סוגים, גדלים, טקסטורות וגימורים. ניתן להזמין שולחן כתיבה בהזמנה מיוחדת, לפי מידות וגדלים שלכם, הלקוחות. מי שרוצים לדוגמא לשדרג את חזות המשרד יכולים לרכוש שולחן כתיבה עם פלטה עשויה זכוכית חלבית קשיחה, מחוסמת, המשווה למשרד הידור ויוקרה.שולחן כתיבה משרדי מעץ

  

לקנות שולחן כתיבה. לא כל כך פשוט.

אזור העבודה או הלימודים שלנו, בעבודה או בבית, חייב להיות נוח ומותאם לעבודה משרדית, לימודים, ולישיבה רצופה בתנוחה נכונה. בחירת שולחן כתיבה  משרדי טוב והתאמת הכיסא הנכון, הן שתי הפעולות הראשונות שעלינו לבצע כאשר אנו רוצים לארגן את איזור העבודה כך שבאמת נוכל לשבת ולעבוד, ללא צורך בקימה תכופה וללא כאבי גב.

 

עיצוב שולחן כתיבה וכיסא תואם

רוב מפעלי הרהיטים עובדים עם מעצבים שמומחיותם היא עיצוב פנים בכלל ועיצוב רהיטים בפרט, בכדי להשיג את התוצאות הטבות ביותר עבור הלקוח. "התוצאות הטובות ביותר", פירושו שולחן עבודה וכיסא תואם, שאינם רק יפים ומתאימים מבחינה עיצובית ויזואלית, אלא מבחינת צורת הישיבה והעבודה.

 

כאשר השולחן מועצב נכון, מבחינת גובה, מרחב וכו', ומותאם אליו הכיסא הנכון, וכאשר שניהם מותאמים לאדם המשתמש בהם, מובטחת הנאה רבה מהשימוש בשולחן. לכל הפחות מובטחת היכולת להפיק את המירב מהעבודה, ללא הסחות דעת שיוצרים כאבים שונים בגב, בידיים וברגליים, כאשר אנו משתמשים בריהוט שאינו מתאים.

 

הארגונומיה בשירות העבודה

 רמת התפקוד היומיומי שלנו קשורה קשר הדוק לאיכות המוצרים בהם אנו משתמשים, החל במסכת (מהדק סיכות) הכי קטן, דרך המחשבים והתוכנות, וכלה בכל כיסא עליו אנחנו יושבים וכל שולחן כתיבה אליו אנו סמוכים.

לאנשים הסובלים מכאבי גב תחתון מומלץ לעבור לשולחן ארגונומי מתכוונן חשמלית לגובה המתאים להם והמאפשר עבודה בעמידה , עבודה בעמידה מאפשרת מנוחה לגב וממריצה את הגוף להמשך העבודה,

 

הארגונומיה, המדע החוקר את יחסי הגומלין בין האדם למוצרים בהם הוא משתמש, מראה כי סוג הריהוט המשרדי ואיכותו משפיעים עלינו מכמה בחינות. גופנית, ריהוט לא טוב יגרום לעומס מתמשך על הגוף. מבחינה נפשית, יש לעיצוב הרהיטים, צבעם וכו' השפעה על מצבי הרוח ועל יכולת הריכוז שלנו. נוסף לכך, מחקרים הוכיחו כי עיצוב הפנים, כולל עיצוב הרהיטים,  משנה את רמות התקשורת בין העובדים, את רמת המוטיבציה של העובדים ואת מידת שיתוף הפעולה ביניהם.

 

לקנות שולחן כתיבה טוב

בכדי לקנות את שולחן הכתיבה הטוב ביותר האפשרי, העומד בקריטריונים שהזכרנו, כדאי לרכוש רהיטים מיצרן או משווק מומחה בתחומו. גבאי רהיטים ידועה כאחת מהחברות הטובות בישראל לייצור, ייבוא ושיווק רהיטים למשרד. עיצוב הרהיטים נעשה על ידי טובי המומחים, כך שיוכלו לתרום לעובד ולחברה מכל בחינה. אם אתם מחפשים שולחן כתיבה, כיסא מנהלים, דלפק קבלה, מזנון ועוד, גבאי רהיטים היא הכתובת שלכם.