03-6831374
וואטסאפ!

חברת גבאי מייצרת למעלה מ 35 שנה ריהוט משרדי לסקטור המוסדי והפרטי.

בקטלוג מגוון רהיטים: כסא משרדי,כסא מחשב,כסאות מזכירה,שולחן מחשב,כסאות סטודנט,כסאות מנהלים,מדפים למחסן, ארונית מתכת,שולחן משרדי,מדפי מתכת,מדפים למחסן,כסאות אורחים,ארון מתכת בגימור צבע אפוקסי קלוי בתנור.

חנות המפעל: רחוב תמנע 3 א.ת חולון.

ארונות מתכת למשרד

רהיטי משרד מבית גבאי- מייצרים לשוק הפרטי והמוסדי,40 שנות נסיון .  מעמידה לרשותך מגוון  מוצרים למשרד ולבית כגון:ארון מתכת, ארונות מתכת למשרד, ארונות מתכת, מדפי מתכת, לוקריםעבור משרדים,מוסדות, מפעלים,וחנויות.

כל מוצרי המתכת המשווקים על ידי גבאי ריהוט משרדי צבועים בצבע אפוקסי בתנור.


מגוון של גדלים ועיצובים

חלק מארונות המתכת עשויים מתכת צבועה בצבע אפוקסי, בשילוב זכוכית.
חלק מהארונות הם ארונות אישיים-לוקרים עם מנעולים או הכנה למנעול תלייה , לוקרים קיימים במגוון רחב של דגמים וגדלים,וניתן לקבלם בצבעים שונים כולל שילובי צבעים.

כונניות מתכת במבחר דגמים

כונניות מתכת עם מגירות במגוון במספר דגמים וגדלים. שפע של מקום. לנו המומחיות ולכם הסדר.חיפשתם כוננית מתכת? אולי ארוניות מתכת בצבעים חמים? 

הכירו את כונניות המתכת הייחודיות שלנו, אשר מגיעות בגדלים שונים ועם כמות משתנה של תאי אחסון – שתי מגרות, שלוש מגירות, ארבע מגירות, או חמש מגירות. הכל בהתאם לגודל המשרד והיקף הניירת אצלכם במשרד.

הכונניות ישרתו אתכם היטב בתליית תיקי משרד, בצורה מסודרת ומחולקת, ובגודל שתבחרו.

לוקרים - ארונות מתכת ומלתחה בצבע אפוקסי

פעמים רבות אנו מגיעים למקומות ציבוריים שונים לרבות מלתחה במכון כושר, מלתחה בקאנטרי קלאב, בית ספר, מכללה, אוניברסיטה וכו' ונשארים עם ציוד יקר ערך, ללא מקום מבטחים לאחסן אותו בעודנו שוהים במקום. לשם כך, מוצעים לוקרים שהם מעין ארונות מתכת אחסון ננעלים, המאפשרת גישה אך ורק למי ששוכר אותה.

מוסדות ציבוריים שונים רוכשים מספר רב של ארוניות אלו וכך מאפשרים שירותי השכרה לאנשים המגיעים אליהם. ציוד זה ניתן לרכוש בחברת "גבאי ריהוט משרדי".

 

ארונות מתכת לשרטוטים ארון מגירות פח לתכניות

בקטגוריה זו ניתן לראות ולהזמין ארונות שרטוט בגדלים שונים ובמגוון צבעי אפוקסי בתנור ,

מתקני תצוגה מדפים וסלסלות מרשת לחנויות

מתקני תצוגה לנקודות מכירה

כשמתכננים נקודת מכירה, חנות, קיוסק, קניון או כל מקום שצריך למכור דברים – חשוב לתכנן בקפידה גם את מתקני התצוגה שיהיו במקום. מתקני התצוגה הם חשובים לא פחות מהסחורה שנמכרת. הסחורה יכולה