03-6831374
וואטסאפ!
ארונית מתכת - נוחות וסדר

ארונית מתכת - נוחות וסדרריהוט עשוי מתכת מעלה לרבים זיכרון של מיטות סוכנות מברזל וריהוט של משרדים משנות החמישים. ההיסטוריה חוזרת ואין חדש תחת השמש, ריהוט מתכת למשרד ובייחוד ארונית מתכת חוזרים לעטר משרדים ובגדול. לאחרונה, ניתן לראות משרדים ועסקים רבים המעוצבים ברהיטי מתכת. חברת גבאי ריהוט משרדי מתמחה בייצור ריהוט למשרד והיא בעלת ותק ומוניטין רב בתחומה, החברה השיקה ליין ריהוט מתכתי המיוצר ומותאם למשרדים ועסקים שונים. 

 

מה שימושי בארונית?

קיימים שימושים רבים עבור ארונית מתכת בניהם: שימוש כארונית שירות לאחסון חפצים שונים, אחסון קלסרים, משרדים רבים נוהגים לאחסן בה תיקיות ואף, יכולים להוות מקום אחסון נוח ובטוח לחפצים יקרי-ערך. זאת מאחר וקשה מאוד לפרוץ מתכת בייחוד אם היא חזקה ואיכותית. לעומת זאת, ארונות עץ ניתן לפרוץ ביתר קלות גם אם הם מאובזרים במנעולים.

 

מגוון עיצובים

כיום, מוצעת קשת רחבה של עיצובי ארונית מתכת וניתן למצוא שלל סוגים כגון: ארונית מתכת עם מוט בטחון, ארונית שתי דלתות, ארון דלתות עם זכוכית, ארונית עם דלתות הזזה, ארונית עם דלת אחת. כל אלו מוצעים בגדלים, גבהים ואף בצבעים שונים ומגוונים המותאמים לעיצוב סביבת העבודה. באופן זה, ניתן לשלב את הריהוט המתכתי הפשוט עם עיצובו של המשרד ולהעניק לו מראה אסטטי ומרשים.

 

יתרונות הארונית

ארונית מתכת מונה יתרונות רבים, היא יציבה בטיחותית וחסינה מאש ומחדירת מים. הארונית עמוקה ומאפשרת אחסון חומר רב בתוכה. היא קלה ונוחה לניקוי, אינה מצריכה חומרי ניקוי ייחודיים בשונה מעץ הדורש הברקה בתרסיסים ייחודיים. ניתן לאחסן בה חומר מסווג כיוון שהיא מוגנת היטב וחסינה מפריצות. בנוסף, הארונית מאובזרת בידיות נוחות לפתיחה ולסגירה ומוצעת בשלל צבעים. הארונית עשויה מתכת איכותית ומהווה מוצר אחסון שימושי ופרקטי בכל משרד. קיימים רהיטי מתכת שימושיים נוספים שניתן לשלבם במשרד לצד הארונית וליהנות ממשרד יפה, מעוצב ובטוח.