03-6831374
וילון ורטיקלי להצללה בחלון אלכסוני

וילון ורטיקלי להצללה בחלון אלכסוני

וילון למשרד ורטיקלי מבד

וילון למשרד ורטיקלי מבד

מבחר וילונות הצללה ורטיקלים להזמנת סוכן לייעוץ ומדידות ללא התחייבות צלצל   03-6831374

" רומי" וילון הצללה משרד

וילון ונציאני אלומניום 16 מ

וילון ונציאני אלומניום 16 מ"מ

מבחר וילונות הצללה ונציאנים להזמנת סוכן לייעוץ ומדידות ללא התחייבות צלצל  

עיצוב משרדים צובר תאוצה גבוהה, עם הבנת החשיבות הגדולה שיש לכך על הצלחת העסק. למעשה המשרד הוא חלון הראווה שיוצר את הרושם הראשוני על כל לקוח ומבקר שמגיע אליכם. משום כך, כחלק ממיתוג העסק, חשוב לעצב גם את המשרד שלכם כך שישדר בדיוק את המסרים של העסק והמוצר שלכם. וכמובן שכמו שהווילון נותן את האווירה החמה והביתית הנכונה בבית, ממש כך גם במשרד, וילון למשרד הוא בעל השפעה מכרעת על הנראות והאווירה.

 

ריהוט משרדי נכון למשרד שלכם

ישנם סוגים שונים של ריהוט משרדי: ריהוט בעיצוב מודרני מינימליסטי המשדר עדכניות ויתאים למשרדים של חברות הייטק או משרדי פרסום לדוגמה, עיצוב קלאסי יותר העושה שימוש רב בעץ ובחומרים חמים המשדרים ותק וחמימות ביתית, שיתאים למשרדים ותיקים כמו משרדי עורכי דין או רואי חשבון גדולים וכן הלאה.

 

וילון למשרד כחלק משמעותי מהעיצוב

לוילון ישנה השפעה משמעותית על עיצוב החלל. הוא יוצר אווירה חמה, תחומה ומכילה. בנוסף לכך לוילון משרד ישנה משמעות פרקטית ופונקציונאלית רבה, במיוחד בחודשי הקיץ. כאשר קרני השמש מכות בחוזקה, חשוב מאוד ליצור פתרון הצללה איכותי שיבודד מחום היתר שמגיע מבחוץ ויאפשר עבודה איכותית במשרד. זאת בפרט כאשר בעיצובי הבניינים המודרניים, תריסים למשרד הם לא תמיד בנמצא.

משום כך כאשר בוחרים וילונות לעסק, חשוב לתת את הדעת לשני ההיבטים: האסתטי והפונקציונאלי גם יחד. "רומי" וילון הצללה למשרד, וילון הצללה ורטיקלי מבד, וילון הצללה מאלומיניום במגוון צבעים או וילון להצללה בחלון אלכסוני על פי מידות גובה משתנות, יוכלו לשמש אתכם בעיצוב העסק שלכם בהתאם לתנאי השטח ולבחירות העיצוביות והפונקציונאליות שלכם.

 

וילונות בהתאמה אישית

בתהליך עיצוב המשרד חשוב לקבל ליווי וייעוץ מקצועי צמוד על מנת לבחור וילון למשרד באופן הנכון והמתאים לכם ביותר. חברת רהיטי גבאי המתמחה כבר למעלה מארבעים שנה בייצור ושיווק ריהוט משרדי איכותי מוביל, מזמינה אתכם להתרשמות ממגוון וילונות מרשימים לעסק שלכם ובהם וילונות חשמליים למשרד, וילון ונציאני לפי מידה ועוד. אנו נוכל לשלוח אליכם נציג שיבצע מדידות מקצועיות ללא תשלום במטרה להבטיח התאמה מושלמת של הווילון למשרד שלכם.