03-6831374
וואטסאפ!

מהפך תדמיתי וקונספטואלי בעזרת וילון למשרד

אנו סבורים כי וילון לא חייב להיות סתם וילון. במיוחד הדבר נכון כאשר מדובר על וילון למשרד. בשורות הבאות נשתף אתכם בכמה תובנות מעניינות. כיצד ליצור מהפך תדמיתי וקונספטואלי בעזרת וילון שבוחרים במיוחד למשרד. בקלות, גם אתם יכולים. 

וילון ורטיקלי להצללה בחלון אלכסוני

וילון ורטיקלי להצללה בחלון אלכסוני

וילון למשרד ורטיקלי מבד

וילון למשרד ורטיקלי מבד

מבחר וילונות הצללה ורטיקלים להזמנת סוכן לייעוץ ומדידות ללא התחייבות צלצל   03-6831374

" רומי" וילון הצללה משרד

וילון ונציאני אלומניום 16 מ

וילון ונציאני אלומניום 16 מ"מ

מבחר וילונות הצללה ונציאנים להזמנת סוכן לייעוץ ומדידות ללא התחייבות צלצל  

עיצוב משרדים צובר תאוצה גבוהה, עם הבנת החשיבות הגדולה שיש לכך על הצלחת העסק. למעשה המשרד הוא חלון הראווה שיוצר את הרושם הראשוני על כל לקוח ומבקר שמגיע אליכם. משום כך, כחלק ממיתוג העסק, חשוב לעצב גם את המשרד שלכם כך שישדר בדיוק את המסרים של העסק והמוצר שלכם. וכמובן שכמו שהווילון נותן את האווירה החמה והביתית הנכונה בבית, ממש כך גם במשרד, וילון למשרד הוא בעל השפעה מכרעת על הנראות והאווירה.

 

וילון למשרד כחלק משמעותי מהעיצוב

לוילון ישנה השפעה משמעותית על עיצוב החלל. הוא יוצר אווירה חמה, תחומה ומכילה. בנוסף לכך לוילון משרד ישנה משמעות פרקטית ופונקציונאלית רבה, במיוחד בחודשי הקיץ. כאשר קרני השמש מכות בחוזקה, חשוב מאוד ליצור פתרון הצללה איכותי שיבודד מחום היתר שמגיע מבחוץ ויאפשר עבודה איכותית במשרד. זאת בפרט כאשר בעיצובי הבניינים המודרניים, תריסים למשרד הם לא תמיד בנמצא.

משום כך כאשר בוחרים וילונות לעסק, חשוב לתת את הדעת לשני ההיבטים: האסתטי והפונקציונאלי גם יחד. "רומי" וילון הצללה למשרד, וילון הצללה ורטיקלי מבד, וילון הצללה מאלומיניום במגוון צבעים או וילון להצללה בחלון אלכסוני על פי מידות גובה משתנות, יוכלו לשמש אתכם בעיצוב העסק שלכם בהתאם לתנאי השטח ולבחירות העיצוביות והפונקציונאליות שלכם.

 

וילונות בהתאמה אישית

בתהליך עיצוב המשרד חשוב לקבל ליווי וייעוץ מקצועי צמוד על מנת לבחור וילון למשרד באופן הנכון והמתאים לכם ביותר. חברת רהיטי גבאי המתמחה כבר למעלה מארבעים שנה בייצור ושיווק ריהוט משרדי איכותי מוביל, מזמינה אתכם להתרשמות ממגוון וילונות מרשימים לעסק שלכם ובהם וילונות חשמליים למשרד, וילון ונציאני לפי מידה ועוד. אנו נוכל לשלוח אליכם נציג שיבצע מדידות מקצועיות ללא תשלום במטרה להבטיח התאמה מושלמת של הווילון למשרד שלכם.